studentSN Blog yazarı oldum…

24 Haziran 2009 — 19 Comments

Uzun zamandır üye olduğum ve takip ettiğim sosyal ağlardan  birisi olan studentSN‘ye artık farklı bir anlamda destek veriyor olacağım. Bugünden itibaren studentSN resmi blog yazarıları arasında kendimide görmek gerçekten  mutluluk verici.

Peki nedir bu studentSN?

studentSN açılımı “student Social Network” olan yani “Öğrenci Sosyal Ağ” olarak türkçeye çevirebileceğimiz isminden de anlaşılacağı üzere tüm dünya üzerindeki öğrencilerin ve mezunların aynı çatı altında toplanıp paylaşımlar yapabildiği, gruplar oluşturabildiği ve çeşitli etkinlikler düzenleyebildiği bir “Sosyal Ağ”dır.

studentSN Blogu

Özellikle yeni yeni Türkiye’ye yayılan studentSN ve Türkiye’deki potansiyel kullanıcıları görerek Türkiye ekibine de destek vermeye başlanılması üzerine tanıdığım dostlarımdan olan Burak Budak’ın yetkilendirildiği studentSN bloğu her geçen gün giderek büyüyen bir aile yolunda adımlarını atarak artık bir yazar yerine birbirinden değerli ve blog camiasının içinden yeni yazarlarla hizmet vermeye başlayacak. Özellikle studentSN’ deki yenilikler,  yapılacak olan toplantılar, üniversite buluşmaları gibi etkinliklerin duyurulacağı bu blogta gelecek dönemde birlikte güzel paylaşımlar yapmak dileğiyle..

Ayhan Koçak‘a bu güzel görevde beni seçtiği için çok teşekkür ediyorum. Sizlerinde bu konuda tavsiyelerinizi bekliyor olacağım.

Serkan

Posts Twitter Facebook Google+

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Terazi erkeği...

19 responses to studentSN Blog yazarı oldum…

 1. Çok güzel haber, Serkan bu arada belirtmek istiyorum web’deki en gelişmiş bloglardan birine sahipsin yapı olarak. İçerik de oldukça iyi daha da iyi olacak bence. Okul gibi bir ayakbağını çözdün, artık herkes senin adını daha sık ve daha gür duyacak.

  Sevgiyle
  Ömer Ekinci

 2. Güzel yorumun için çok teşekkür ediyorum Ömer abi… Site hakkında tek derdim şu an biraz hantal olması ki buda tamamen temadan kaynaklanıyor inşallah vakit buldukça kendim sıfırdan bir tema yapmayı çok istiyorum. Sizin gibi girişimcilerin açtığı yoldan gelmek ise en büyük kazancımız :)

 3. Aramıza hoş geldin Serkan. Ayhan iyi seçim yapmış:)

 4. Teşekkür ederim Samet Hocam :)

 5. Hayırlı olsun Serkan..

 6. dostum benim.. ilerleyişini izlemek bana mutluluk veriyor :) gelecekte seni daha iyi yerlerde göreceğime eminim..

 7. Teşekkür ederim Bilal saolasın.

 8. Teşekkür ederim Nilgün’cüm inşallah hep birlikte :)

 9. Aramıza hoşgeldin Serkan! Eminim başarılı olacağız! :)

 10. Teşekkür ederim İbrahim. Sizlerin destekleri ile inşallah başarılı olurum.. :)

 11. tebrik ederim serkan. hayirli olsun kardesim

 12. RESSAM KADİR 25 Haziran 2009 at 1:29

  SİTEMİZ İÇİN SÜPER BİR YAKLAŞIM..SERKANLA SİTEMİZ DAHA BAŞARILI BLOG YORUMLARINA SAHİP OLDU..ÇOK TEŞEKKÜRLER DENEYİMLİ YAZARIMIZA..)

 13. Kadir Bey çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.. :)

 14. tebrikler kardeşim

 15. Teşekkür ederim More’cim :)

 16. serkan siten gerçekten çok güzel. daha önce girmek nasip olmamıstı. bu arada blogta yazı yazma görevine bende seçildim. senin adına çok sevindim. birlikte güzel çalışmalar yapmayı umuyorum. benim sitemide ziyaret edersen sewinirim. http://hakanwanted.blogspot.com/
  yeni görevide başarılar dilerim.. senin için hayırlı olması dileğiyle. BaşarılaR.. :)

 17. Hakan çok teşekkürler, sende hoşgeldin diyelim o zaman :) bloğunda oldukça hoş başarılar diliyorum. :)

 18. sağol serkan teşekkür ederim :)

 19. buyunce bende blog yazari olacagim:)

Bir Cevap Yazın