İçeriğe geç

ForumSevdam 1 yaşında

Tam bir yıl önce bir önceki forumumuzda yaşadığımız sorunlar vesilesi ile Ben, Tuana, Kubilay ve Halil msnde dertleşirken aslında daha öncesindne düşündüğüm ve o an dile getirdiğim kendi forumumuzu kurma fikrini hayata geçirmemiz yaklaşık olarak 6 saatimi almış ve 1 yıl önce bu saatlerde forumu yayına açmıştım.

Daha öncede bahsettiğim gibi bir çok forum sitesi kurdum bunlar arasında ortak olarak açtığım forumlarda vardı ama hiçbirisini bu kadar istekli olarak başlamamaıştım. Yanımdaki 3 kişininde istekli olmları ve saolsunlar desteklerini hiçbir zaman esirgememeleri sayesinde şu an 25bin üyeyi aşan bir forum meydana çıktı ve bu sayıya 1 yıl gibi çok kısa bir sürede gerçekleştirmesi de sanırım ne kadar özverili ve inançlı bir topluluk tarafından kurulduğunu gözler önüne seriyor.

Baktığımda gerçekten bir çok tecrübeye imza attık forumumuzla birlikte, yeni arkdaşlarla tanıştık, yep yeni fikirlerle karşılaştık yeri geldi sorunlar yaşadık ama hiçbir zaman bu inancımızdan bir an olsun ümitsizliğe düşmedik ve insanların rahatça, nezih bir ortamda paylaşım yapmasına olanak vermeye çalıştık. Hep karşımızdakini düşünerek karar aldık kimseyi kırmadan, adaletli davranmaya çalıştık. İnanıyorum ki gerçekten bir aile olduk bunda en büyük payda desteklerini hiç bir zaman bizden esirgemeyen ForumSevdam üyelerinindir.

Onlara bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. İyiki Varsınız. Çünkü siz olmasanız ForumSevdam da olmazdı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.