Asus’tab babu kaplı yeni dizüstü bilgisayar: Asus U6V

Pandalara dizüstü | Asus, U6V dizüstü bilgisayar serisine bambu kaplı "çevreci" modeller ekledi.

Asus un en yeni tasarımı olan bu taşınabilir bilgisayarın en dikkat çekici ve farklı özelliği dış yüzeyinde ki bambu kaplaması firmanın çevreci olarka sunmasının sebebi ise bambunun odun gibi zor yenilenir, plastik gibi çevreye zararlı bir malzeme olmamasından ve doğada çözünebilmesinden geliyor. Ama bu noktada kafam takılan ise bu üretimde kullanılan bambu ağaçlarının doğadan alınması ne derece doğru.

Bu yeni çevre dostu diz üstü bilgisayarın modelinin teknik özellik şenekleri ise 11 ya da 12 inç ekran ve 3, 6 ya da 9 hücreli pil seçeneği, Intel Core 2 Duo işlemci çeşitleri (T9400, P8600 ya da P8400), 256 MB bellekli NVIDIA GeForce 9300M GS, 320 GB’lık sabit disk ve Intel WiMAX/WiFi Link 5100 yonga setiyle 3 buçuğuncu nesilden kablosuz internet ve çok çevreci olduğu için cihazın harcadığı gücü düşürebilmenizi sağlayan Asus Super Hybrid Engine gibi özellikler sunuyor. Cihazın fiyatı, 1800 dolar civarından başlıyor.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: