HP, yüksek mobilite ve ses deneyimini bir arada sunan Pavilion dm4 Beats sürümü dizüstü bilgisayarı ile tüketicilere yönelik ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar portföyünü genişletiyor.

İnce hatlara sahip HP Pavilion dm4 Beats TM Sürümü, boyut ve performans olarak Pavilion dm4’e benziyor. Ayrıca, Beats TM serisinin göz kamaştıran siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, Beats TM Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde en yüksek seviyeye ulaştırıyor.HP Pavilion dm4 Beats TM Sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyinde kırmızı BeatsTM logosu yer alıyor. Arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi göz kamaştırıyor. Avuç içi desteği ise kullanıcıya pürüzsüz ve ipeksi bir hareket deneyimi sunuyor.
Özel BeatsTM duvar kağıdı ve mikrofiber örtü içeren HP Pavilion dm4 BeatsTM Sürümü beraberinde 279 USD değerindeki kırmızı renkli BeatsTM Audio Solo kulaklıklar da hediye!BeatsTM Audio teknolojisi, efsanevi sanatçı ve prodüktör Dr. Dre ve Interscope Geffen A&M Records başkanı ve Beats’in kurucularından Jimmy Iovine ile işbirliği içerisinde HP tarafından geliştirildi.
HP Pavilion dm4 Beats™ Edition, Mart’ın son haftasından itibaren
Bimeks mağazalarında 1.399 USD + KDV başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak.

Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: