Online Ticaret için Güvenilir Bir Başlangıç: iyzico

Online Ticaret için Güvenilir Bir Başlangıç: iyzico

E-ticaret artık bir internet sitesine sahip olmadığınız zaman da bireysel olarak yapabileceğiniz bir ticaret haline gelmiş durumda. Fakat bu tür durumlarda eğer bireysel olarak satış yapmayı düşünüyorsanız, sanal POS cihazına ihtiyacınız olabiliyor. Bu durumu çözmek için 2 Türk tarafından 2012 yılında kurulan iyzico, firmaların ve kişilerin sanal POS hizmetinden yararlanabilmesini sağlıyor. Bireyler iyzico sayesinde Pinterest, Facebook, Etsy, Instagram ve diğer tüm platformlarda kredi kartı ve banka kartları ile ödeme alarak satış yapabiliyorlar.

iyzico’nun kurduğu sistemden bireysel olarak yararlanmak istiyorsanız iyziLink hizmetini almanız gerekiyor. iyziLink, size iyzico’nun kendi sitesinde sunulacak olan bir kullanıcı ve yönetim paneli sunuyor. Bu panele satışını yapmak istediğiniz ürünü, bilgilerini ve görsellerini ekledikten sonra bir link alıyorsunuz. Bu linki müşterilerinize istediğiniz platform üzerinden verdikten sonra satış yapmaya başlayabiliyorsunuz. Ödemeniz ise iyzico sanal POS hizmeti sayesinde kolay bir şekilde tamamlanıyor.

15 Ayrı Para Birimi ve Dünyanın Her Noktasına Erişim Desteği

Online platformlarda satış yapmaya farklı bir soluk getiren iyzico Euro ve Dolar başta olmak üzere 15 ayrı para birimini destekliyor. Dünyanın her yerine satış yapabilmenizi sağlayan iyzico’dan bireysel olarak yararlanacağınız zaman sizlerden ürün başına %3,99 + 0,25 oranında komisyon ücreti talep ediliyor. Bu ücret dışında sizlerden herhangi bir ek ücret talep edilmiyor. Ayrıca yeni başlayan firmalardan 3.000 TL’ye kadar olan tek çekimlerde komisyon da alınmıyor. Firmalara satışlarını taksitlendirme seçeneği de sunan iyzico, şimdilik bireysel kullanıcılar için taksitlendirme seçeneği sunmuyor.

Sistemden yararlanmak istediğiniz zaman iyzico’nun kendi sitesinde size bir kontrol paneli veriliyor. Kontrol panelini kullanarak sanal pos ile yapılan bütün ödemeleri ya da iyziLink kullanılarak satacağınız ürünleri anlık olarak düzenleyebiliyor ve takip edebiliyorsunuz.

iyzico ile Geleceğe Yönelik Stratejilerinizi Geliştirin

iyzico hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız ya da e-ticaret başarınızı yükseltmek istiyorsanız, iyzico’nun blog sayfalarını da mutlaka ziyaret etmelisiniz. En popüler satış platformları hakkında yapılan incelemeler, yeni girişim fikirleri, iş geliştirme teknikleri gibi pek çok farklı konuya resmi blog sayfalarında uzman editörleri ile değinen iyzico, işlerinizi geliştirebilmeniz ve yeni fikirler üretebilmeniz için de sizlere ücretsiz destek sunuyor.

Projenizin büyüme yolculuğunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız referansları ile başarılarını kanıtlamış olan iyzico’dan sizler de destek alabilirsiniz. E-ticaret dünyasının ve teknolojilerinin sürekli olarak geliştiğini unutmamalısınız. Yeni satış teknikleri, satış ve pazarlama yöntemleri, yeni nesil e-posta pazarlaması ve içerik pazarlaması gibi pek çok farklı konuya değinen iyzico, aynı zamanda ticaret dünyası yakından ilgilendiren haberleri de güncel olarak blog sitesinde yayınlıyor.

Blog sayfasını düzenli olarak ziyaret ettiğiniz zaman e-ticaret dünyasındaki yerinizi daha sağlam tutabilir ve gelişmeleri takip ederek geleceğe yönelik yeni stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. iyzico blog sayfasında aynı zamanda iyzico hizmetlerinde yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri de güncel olarak okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

2 Yorum

  1. kağıt poşet

    13 Şubat 2018 tarihinde, saat 15:35

    E ticaret işine ben de girmek istiyorum ama nereden nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Açıkcası kendi sektörümün bu işe yatkınlığı kafama takılıyor.

  2. Serkan

    14 Şubat 2018 tarihinde, saat 13:56

    Bence geç kalmayın. :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: