İçeriğe geç

Dijital Kariyerin 7/24 Senin İçin Çalışıyor!

http://www.serkancura.com/xing.jpg

Kariyerine bir adım önde başlamaya ne dersin?

Bugün bir sosyal iş ağında yerini al, hem yeni staj ve iş olanaklarının kapısını arala, hem de kariyerine bir adım önde başla.

Türkiye’nin En büyük iş sosyal ağı olan Xing Türkiye İş geliştirme ve Satış Müdürü Natali Yeşilbahar‘ın  katılacağı seminerde, Katılımcılara günümüzün Sosyal Ağları, insanlara getirileri ve neden bir sosyal ağ’da bulunmanız gerektiğiyle alakalı bilgiler aktarılacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Her gün tüm dünyada sayısı 7 milyonu aşan profesyonel, iş yapmak ve kariyerlerinde ilerleme kaydetmek için küresel iş ağı olan ve 16 dilde  destek veren XING’i kullanmaktadır. XING, kişiye özel ağ işlevleri ve  hizmetlerinden  faydalanarak, iş ağı oluşturmayı ve profesyonel ilişki  yönetimini kolay hale getirmektedir. Ayrıca, kendi kendinize yeni iş  ilişkileri kurmak için kusursuz bir araç olan XING, diğer kişilerin  birbirleriyle olan ilişkilerini görmenize de imkân sağlamaktadır.

XING Jobs portalıyla, Londra’dan Pekin’e ve New York’a kadar  uzanan 24.000’den fazla uzman grubu ve ağ etkinlikleriyle XING, dünya  çapındaki iş profesyonelleri için bir platformdan bir web arayüzüne
dönüşmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.