Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ev sahipliğinde Zed Etkinlik Yönetimi ve Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan, konferans 5-6 Ekim’de İstanbul Swissotel’de , doğrudan satış dünyasını bir araya getiriyor.

“East Meets West” – “ Doğu Batıyla Buluşuyor” teması ile 14.kez düzenlenen kongre son olarak 2008 yılında Singapur’da gerçekleştirildi. Dünyada 58 doğrudan satış derneğinin üyesi olduğu WFDSA’nın 14. Dünya Konferansı bölgesel düzeyde, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Ağırlıkla Avrupa, Kafkasya, Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki doğrudan satış dünyasının profesyonellerinin katılımın beklendiği konferans, hükümetlerden uzmanları, tüketici gruplarını, akademik isimleri ve doğrudan satış yöneticileri bir araya getirecek.

Konferans konuları başlıca, doğrudan satış ve tüketici koruması, etik değerler, doğrudan satış faaliyetlerinin ulusal ekonomiye sosyo-ekonomik faydaları ve doğrudan satış firmalarının yeni teknolojilere adaptasyonu olacak.

Konferans ile ilgili bilgileri http://www.wfdsa2011istanbul.com adresinden ve http://www.facebook.com/wfdsa2011 ve http://www.twitter.com/wfdsa2011 adreslerinden takip edebilirsiniz.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: