Bilyoner.com, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu tarafından hayata geçirilen eşya piyangosunun  bilet satışına başladı. Bilet bedeli 5 TL olarak belirlenen piyangonun tüm geliri Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’na aktarılacak.

20 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan çekilişte; 2 adet 2011 model otomobil, 10 adet diz üstü bilgisayar, 10 adet 42 inç LCD TV, 10 adet buzdolabı, 10 adet çamaşır makinası, 10 adet bulaşık makinası, 10 adet derin dondurucu ve 10 adet cep telefonu sahiplerini bulacak.  Diğer ikramiyeler ise 100 adet 32 inç LCD TV, 100 adet elektrik süpürgesi, 100 adet mutfak robotu, 100 adet semaver ve 100 adet katı meyve sıkacağı…

Engellilerin eğitime, istihdama ve sosyal hayata katılımda bizden biri olarak aramızda olarak  toplumun onurlu ve üretken bireyleri olarak sosyal yaşamda da ekonomik yaşamda da ne kadar değerli olduğunun tartışılmayacağı günler için Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nun çalışmaları devam edecek.

Bilyoner.com’un sosyal sorumluluk projeleri kapsamında satışını yaptığı eşya piyangosunun biletleri ve ayrıntılı bilgi www.bilyoner.com’da.

Engelleri aşmak için, siz de elinizi uzatın ve hep birlikte onların hayatında fark yaratalım.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: