İçeriğe geç

Engelsiz bir yaşam için elele!

Bilyoner.com, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu tarafından hayata geçirilen eşya piyangosunun  bilet satışına başladı. Bilet bedeli 5 TL olarak belirlenen piyangonun tüm geliri Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’na aktarılacak.

20 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan çekilişte; 2 adet 2011 model otomobil, 10 adet diz üstü bilgisayar, 10 adet 42 inç LCD TV, 10 adet buzdolabı, 10 adet çamaşır makinası, 10 adet bulaşık makinası, 10 adet derin dondurucu ve 10 adet cep telefonu sahiplerini bulacak.  Diğer ikramiyeler ise 100 adet 32 inç LCD TV, 100 adet elektrik süpürgesi, 100 adet mutfak robotu, 100 adet semaver ve 100 adet katı meyve sıkacağı…

Engellilerin eğitime, istihdama ve sosyal hayata katılımda bizden biri olarak aramızda olarak  toplumun onurlu ve üretken bireyleri olarak sosyal yaşamda da ekonomik yaşamda da ne kadar değerli olduğunun tartışılmayacağı günler için Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nun çalışmaları devam edecek.

Bilyoner.com’un sosyal sorumluluk projeleri kapsamında satışını yaptığı eşya piyangosunun biletleri ve ayrıntılı bilgi www.bilyoner.com’da.

Engelleri aşmak için, siz de elinizi uzatın ve hep birlikte onların hayatında fark yaratalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.