Java Day’09 İstanbul, tüm dünyanın heyecanla izlediği San-Francisco’daki Java One konferansından hemen sonra gerçekleşiyor.
 
Yıl 1995.
Tüm dünyada her an her yerde ve her araçta aynı dilin konuşulduğu bir gelecek için Sun Microsystems Java’yı dünya ile tanıştırdı.

Yıl 2009.
Java artık 14 yaşında, ve Java’nın gelecek vizyonu çok daha önceden gerçek oldu. Tüm dünyada milyonlarca Java geliştiricisi, her an her yer ve her araçta kullanılabilen eğlenceden işe kurumsal ve bireysel Java uygulamaları geliştiriyor. Bugün Java 6 milyardan fazla aygıta güç katıyor. Java tum dünyanızı değiştirebilecek teknolojilere imza atıyor. Her geçen saniye geliştirilmeye devam ediyor.

25 Haziran’da gösteri başlıyor. Java Day’09 İstanbul, tüm dünyanın heyecanla izlediği San-Francisco’daki Java One konferansından hemen sonra gerçekleşiyor. Java konusundaki en son yenilikler, JavaFX gibi tüm yeni teknolojiler gösteri için hazır.

Türkiye’nin kurumsal ve bireysel Java yazılım geliştiricilerini buluşturan en büyük etkinlik için geri sayım başladı. Uluslararası Java uzmanlarının geleneksel buluşmasında siz de yerinizi ayırtın. Seyirci kalmayın, kaydınızı yaptırın.

kaynak: ComputerWorld


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

2 yorum

motorlu kurye · 12 Aralık 2009 0:52 tarihinde

güzel makale olmuş emeği geçenleri kutlarım butür konuları daha sık gürmek isteriz

Serkan · 12 Aralık 2009 1:16 tarihinde

Elimden geldiğince yer vermeye çalışıyorum fakat bazen zamanım olmuyor bu aralar :(

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: