Kendi Limonunu yarat..!

Kendi Limonunu yarat..!

Bugün Paramarka‘dan benim adıma yollanan bir kargo ile karşılaştım eve geldiğimde. Merak ederek içini bir hışımla açtım içinden çıkanlar ise şaşırtmadı değil hani :). Bir adet Cappy Limonata, bir kutu oyun hamuru ve bir tane limon’u görünce ne yapacağım ben bunlarla diyerek hayıflanırken içerisine bırakılmış not elime geçti.

Başladım merakla okumaya… Diyor ki:

En taze meyve sularını, en kaliteli ve en sağlıklı şekilde sizlere sunan Cappy’den yeni bir efsane; Cappy Limonata! Yaz sıcaklarının pervane etkisi, arkadaş ortamlarının kahkası, en güzel şarkıların melodisi, yağmurlu günlerin eğlencesi… Kısacası Cappy Limonata limonun ta kendisi. Havalısı, sevimlisi! Artık sizler için Cappy’nin kanatları altında. İnsana içtikçe içesini getirten efsane içecek sizler için birkaç fırlama detaylarla bu kutuda.

Sonrasında da bizden isteklerini belirtmişler sayın Paramarka yetkilileri ve demişlerki. Bu limon, oyun hamuru ile  hayal gücünü birleştir ve yepyeni farklı bir efsane limon ortaya çıkar, fotoğrafını çek ve oylamaya katıl. Oylama sonunda birinci gelirsen bizde sana süpriz hediyeler yollayalım…

Ee bu kadar zahmetten sonra ben de bir limon yapayım dedim ve işte yaptığım Limon “Korsanata” :) ( Pek elim bu işlere yatkın değildir malesef artık sizler daha iyisini yaparak en iyi olmaya çalışırsınız .:)

Detaylı bilgi için: www.paramarka.com adresini ziyaret edebilirisiniz.

Bu yazıyı paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum

  1. sss

    25 Eylül 2009 tarihinde, saat 20:08

    Yaratmak Allaha mahsustur.

  2. Serkan

    25 Eylül 2009 tarihinde, saat 23:08

    sss buradaki kastın ne olduğunu herkes biliyor haklısın Yaratmak Allah’a mahsustur ona diyecek sözümüz yok. Bu kelimeyi kullanma sebebim kampanya isminin bu olması ;)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: