Microsoft Türkiye’nin iş ortaklarıyla birlikte düzenleyeceği Bilişim Zirvesi 2011 katılım kayıtları başladı. “Bulut Bilişimin Gücü” temasıyla düzenlenen etkinlikte biribirinden değerli konulara yer verilecek. Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu ve Bulut Bilişim gibi birçok farklı konuda, 11 paralel sunum sizi bekliyor. BT Yöneticileri, Uzmanları ve Yazılım Geliştiricileri’nin de katılımıyla, zirve farklı bir boyut kazanıyor.

Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesine konuk konuşmacı olarak katılacak Prof. Dr. Ulrich Walter; “Vizyondan Misyona” adlı konuşmasında astronot olarak uzay macerasında hedefe ulaşmak için yapılan özverili çalışmayı anlatacak.

 

Tüm gün sürecek etkinliğin yorgunluğunu, Komedi Dükkanı’ ile dinlendirecek etkinlikte Tolga Çevik ile Komedi Dükkanı’nın eğlence seline kapılmanız için tek yapmanız gereken etkinliğe katılmanız olacak.

 

Kayıt için: http://www.microsoft.com/turkiye/cloud/localEvents.aspx


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: