İçeriğe geç

Mobil uygulama geliştiricisi, bu yarışmayı kaçırma!

Mobil Uygulama Ödülleri 2014

Mobil uygulama ekositemine katkıda bulunmak adına indir.com’un başlatmış olduğu “indir.com mobil uygulama ödülleri 2014” yarışması ile mobil uygulama geliştiricilerine birbirinden güzel ödüllerle birlikte kendilerini gösterme fırsatı veriyor.

 

15 Nisan 2014 tarihine kadar katılabileceğiniz yarışma 18 Nisan itibariyle halk oylamasına sonrasında ise ön eleme sonuçlar 30 Nisan tarihinde açıklanacak. Bu süreci başarıyla geçen uygulamalar jüri değerlendirmesine tabi tutulacak ve yarışmada dereceye giren yarışmacılar 16-17 Mayıs tarihinde ÖDTÜ’deki Android Geliştirici Günleri etkinliğinde gerçekleşecek ödül töreninde sahiplerini bulacak.

Yarışmanın ödülleriyse gerçekten heyecanlı bir yarışmaya sahne olacağını şimdiden net bir şekilde gözler önüne seriyor. Birinci olacak yarışmacıya 4.000TL para ödülü ve 1 hafta San Fransisco tatili  (Silikon Vadisi, Otel ve gidiş dönüş uçak bileti) verilecek. Bunun yanı sıra Reklamstore’dan 3.000 TL’lik reklam,Camekan’dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı,Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti,Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı,indir.com’dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı verilecek. Yarışma ikincisine, Antalya’da 1 hafta tatil, Reklamstore’dan 1.500 TL’lik reklam hakkı, Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı verilecek. Üçüncüye ise Kapadokya Tatili,Camekan’dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı,Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti,Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı gibi hediyeler kazanma ikanı sunuyor.

Yarışma sonucunda inşallah buradan yine kazanan arkadaşımızı da tebrik ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.