Friendfeed’teki dostlukların reele dönüşmesi ve gerçekten sanaldaki paylaşımın kat kat daha güzelini yaşatıyor insana bugün bunu çok daha iyi anladım.

Dün akşam Ömer Karapınar‘ın Bursa’ya gelmesi ile başlayan güzel bir günün habercisiydi öncesinde Can ve Şehnaz Paçacı çiftinin evinde güzel bir akşam yemeği sonrasında gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet ve sabahında Ömer’i Mudanya Feribot İskelesine bıraktık ve bizim içinde başka bir macera başladı. :) Keşke oda gitmeseydi ama İstanbul’da ki işlerini halletmesi gerekiyordu. Çok şey kaçırdın çok… :)

Biz de Can, Şehnaz ve Mustafa abi tabi ben de varım. :) Yalova Fıstıklı’ya gidelim diyerekten başalyan yolculuğumuz denizin biraz dalgalı olması sebebiyle; Önce Armutlu, sonrasında yolda 3 kere gördüğümüz “Yeşil Mavi Yol” tabelası ile karar verdiğimiz İkizce Şelalesi bir ara “Termal”e de mi uğrasak derken, Çınarcık – Yalova ve sonrasında Bursa’ya dönüşle tamamladın. Toplamda beş buçuk saatte 210 km yol yapmış olduk böylece :)

Uzun bi aradan sonra gerçekten güzel ve bir o kadar eğlenceli bir gezi oldu benim için Can, Şehnaz çiftine ve Mustafa Abiye teşekkürler :) Cep telefonu ile çektiğim bir kaç resmi de yayınlıyorum Can abi’den aldığımda daha güzel resimleri paylaşacağım inşallah :)

http://www.serkancura.com/wp-content/uploads/2009/07/DSC01426.JPGhttp://www.serkancura.com/wp-content/uploads/2009/07/DSC01429.JPG

http://www.serkancura.com/wp-content/uploads/2009/07/DSC01431.JPG


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

2 yorum

more · 14 Temmuz 2009 17:06 tarihinde

her zamanki gibi bursa gezilerin devam ediyor :))bu blog işini arkadaşlarımı takip edebilmek adına çok seviyorum :)

Serkan · 15 Temmuz 2009 12:15 tarihinde

hehe evet More’cim :) devam gezmeye :p

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: