Cisco NAC Seminerleri İzmir’de

S&T Türkiye tarafından düzenlenen Cisco NAC seminerlerinin 3.sü izmirde yapılıyor. Katılımcılara en yeni BT (Bilgi Teknolojileri) güvenlik trendlerinden haberdar olma, doğrudan Cisco uzmanlarından bilgi alma, diğer katılımcılarla tecrübelerini paylaşma ve son teknoloji güvenlik çözümlerini değerlendirme imkanı sağlayacak olan bu seminerde Cisco NAC çözümünün out-of-band ve inband konumlandırılması, misafir kullanıcılar için pozisyonlanması ve önerilerin yanı sıra Cisco Security Agent ile entegrasyonu anlatılacak.

Seminer, Cisco Systems Bölge Pazarlama Yöneticisi Haluk Koçak’ın Cisco Systems hakkında yapacağı sunumla başlayacak. Daha sonra sırasıyla S&T Türkiye Ağ ve Güvenlik Ürünleri Satış Uzmanı Mustafa Sert “S&T ve Güvenlik Çözümleri”, S&T Türkiye Güvenlik Teknolojileri Danışmanı Serkan Özden ise “Cisco Systems” konulu sunumlar yapacaklar. Seminer, canlı NAC demosu ve soruların S&T Türkiye Güvenlik Teknolojileri Danışmanı Serkan Özden tarafından yanıtlanması ile sona erecek.

27 Ocak Salı günü İzmir Hilton Oteli’nde yapılacak olan bu seminere katılmak ya da bilgi almak için kayit_nac@sntturkey.com ya da buket.kalkan@sntturkey.com adreslerine mesaj atılabiliyorsunuz..

Bu yazıyı paylaş

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kısaca


1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Yazılım Test Mühendisi, Bilişim Danışmanı, Blog Yazar, Terazi erkeği, Akvarist, hepsinden ötesi kız babası.

E-posta Aboneliği


Subscribe to our Channel

Facebook
%d blogcu bunu beğendi: