İçeriğe geç

Kaspersky ONE StreetBall Turnuvası için geri sayım başladı.

Kaspersky ONE Street Ball

Kaspersky Lab tarafından 17 Haziran’da, Caddebostan’da gerçekleştirilecek “Kaspersky ONE StreetBall” turnuvasında takımınızı kurun, siz de bu heyecana ortak olun.

Kaspersky ONE Street Ball

Kaspersky Lab, güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümlerinde Türkiye’nin de lider firması olmakla kalmıyor, aynı zamanda eğlenceli ve renkli etkinlikleriyle kullanıcılarla bir arada olmayı da sürdürüyor. İşte bu etkinliklerden biri olan “Kaspersky ONE StreetBall Turnuvası” için geri sayım başladı bile… 17 Haziran’da Caddebostan’da Migros’un yanındaki basket sahasında gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyen takımlar, Kaspersky Lab’in Facebook sayfasından turnuvaya kayıt olabiliyor.

3 asil ve 1 yedek oyuncudan oluşan limitli sayıda takımın mücadele vereceği turnuva sonunda katılımcıları sürpriz ödüller de bekliyor. DJ aktiviteleriyle renklenecek etkinlikte, orta sahadan atış yapan katılımcılar da ödül kazanabilecekler. Turnuvanın ardından saat 20:00’ye kadar müzik eşliğinde eğlence devam edecek.

Turnuvaya katılmak ve daha fazla bilgi almak için facebook.com/KasperskyTR adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.