Kaspersky ONE tüm teknoloji zincir mağazalarında

Kaspersky ONE tüm teknoloji zincir mağazalarında

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab’in kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, laptoplarını, Mac’lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı tabletlerini tek lisans ile koruyan yeni ürünü Kaspersky ONE tüm Türkiye’de teknolojik zincir mağazalarda satışa sunuldu.

Kaspersky ONE ürününü satın alan bir kullanıcı, 1 aktivasyon koduyla 4 farklı korumadan değişik kombinasyonlar yaparak toplam 5 kullanım hakkına sahip olabiliyor. Örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor.

Tüm kullanıcıların kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı kullanım hakkı sunan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.

Satış fiyatı 65 ABD Doları+KDV olan Kaspersky ONE, teknoloji zincir mağazalarının yanı sıra www.kaspersky.com.tr adresinden de satın alınabiliyor.

Kaspersky Lab TürkiyeFacebook sayfası: http://www.facebook.com/KasperskyTR

Kaspersky Lab Türkiye Twitter hesabı: twitter.com/KasperskyTR

Bu yazıyı paylaş

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kısaca


1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Yazılım Test Mühendisi, Bilişim Danışmanı, Blog Yazar, Terazi erkeği, Akvarist, hepsinden ötesi kız babası.

E-posta Aboneliği


Subscribe to our Channel

Facebook
%d blogcu bunu beğendi: