Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab’in kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, laptoplarını, Mac’lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı tabletlerini tek lisans ile koruyan yeni ürünü Kaspersky ONE tüm Türkiye’de teknolojik zincir mağazalarda satışa sunuldu.

Kaspersky ONE ürününü satın alan bir kullanıcı, 1 aktivasyon koduyla 4 farklı korumadan değişik kombinasyonlar yaparak toplam 5 kullanım hakkına sahip olabiliyor. Örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor.

Tüm kullanıcıların kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı kullanım hakkı sunan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.

Satış fiyatı 65 ABD Doları+KDV olan Kaspersky ONE, teknoloji zincir mağazalarının yanı sıra www.kaspersky.com.tr adresinden de satın alınabiliyor.

Kaspersky Lab TürkiyeFacebook sayfası: http://www.facebook.com/KasperskyTR

Kaspersky Lab Türkiye Twitter hesabı: twitter.com/KasperskyTR


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: