Az önce sevgili dostum Onur’un uyarısıyla uzun zamandır Huzeyfe Onal’ın sitesine girmediğimi farkettim.

Siteye girdiğimde gözüme öyle bi konu çarptıkı ilk başta tamam bu eğitimi kaçırmamam gerekiyor derken tarihleri görmem ise tamamen hayal kırıklığına sebep oldu :( tarihler benim vize tarihlerimle çakışmakta inşallah tekrarı olur bu eğitimin diyerekten konuya geri dönüyorum.

Konuyu Huzeyfe Hocanın sitesinden alıntı yaparak yayınlıyorum gereken her açıklamayı yapmış benim üzerine söz söylememe gerek kalmamış.

Bu eğitim güvenlik dünyasında ismi duyulmuş çeşitli açık kaynak kodlu yazılımların en etkin şekilde kullanılarak efektif güvenlik testlerinin yapılabilmesini amaçlamaktadır.

Eğitimde kullanılan araçların isimleri çok bilinmesine rağmen detay özellikleri ve etkin kullanımı genelde bilinmemektedir.

Eğitim sonrası katılımcılar herbiri kendi alanında en iyisi sayılabilecek bu araçları tüm detayları ile birlikte nerede nasıl kullanılacağını öğrenmiş olacaktır.

Diğer detaylar ve eğitim içeriğine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Egitim icerigi: http://open.bilgi.edu.tr/freedays/?p=npt

Egitim icerigi ile ilgili teknik detaylar icin [email protected] adresine e-posta gonderebilirsiniz.

Zamani olanlar icin kacirilmayacak bir egitim:)


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: