12 Nisan’da AMD Facebook Sayfasında başlayan “İzle Cevapla Kazan” Yarışması, AMD ve NTV Spor Facebook sayfalarından takip edilebilecek. 4 hafta boyunca devam edecek yarışmada her haftanın 2 şanslı katılımcısı, AMD VISION Platformuna sahip Toshiba dizüstü bilgisayar kazanma fırsatı yakalayacak.

Dünyanın lider işlemci ve ekran kartı üreticilerinden AMD, Türkiye’deki sosyal medya aktiviteleri ile geniş yankı uyandırıyor. Geçtiğimiz dönemde Facebook sayfasında birçok takipçisini VISION Platformlu bilgisayar sahibi yapan AMD Türkiye’nin, Facebook’taki ödüllü yarışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

12 Nisan’da başlayan ve 4 hafta boyunca devam edecek olan “İzle Cevapla Kazan” Yarışması kapsamında AMD Türkiye, Facebook sayfasında her hafta bir video yayınlanacak, bu videolarda AMD VISION Teknolojisi ile ilgili sorular yer alacak. Soruları doğru yanıtlayan 300. ve 400. takipçiler, Toshiba dizüstü bilgisayar sahibi olma fırsatını yakalayacaklar.

 Amd Facebook Yarışma

Yarışma ile ilgili tüm detaylar AMD Türkiye ve NTV Spor Facebook Sayfasında!

4 hafta boyunca AMD Türkiye Sayfasında yer alacak “İzle Cevapla Kazan” Yarışması ile ilgili gelişmeler, NTV Spor Facebook Sayfasından da takip edilebilecek. Yarışma tüm takipçilerin katılımına açık olacak.

Detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/AMD?ref=ts


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: