Smile ADSL’in yeni kampanyası “Bir Dost Kampanyası” ile 12 arkadaşını Smile Adsl kullanıcısı yapan abonelerine 1 yıl ücretsiz internet imkanı sağlıyor.

Tüm mevcut smile adsl abonelerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında yeni abone olacak kullanıcı, avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor. Arkadaşını smile adsl ailesine üye yapan tüm mevcut aboneler de 1 ay ücretsiz internet erişimine sahip oluyor. 12 arkadaşını abone yapan mevcut aboneler ise interneti 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı kazanıyor.

smile adsl’in sağladığı bu benzersiz avantajlardan yararlanmak isteyenlerin,  arkadaşının abonelik numarası ile birlikte, arkadaşının abonelik numarası ile birlikte www.birdostkampanyasi.com sitesindeki formu doldurması yeterli.

Kampanya detayları:
* Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.
* Mevcut abone, bir yıl içerisinde en fazla 12 kişiyi yeni abone yapabilir ve en fazla 12 kere indirim hakkı alabilir.
* 1 aylık ücretsiz smile adsl erişimi, yararlanılan kampanya kapsamında en fazla 29 YTL’ye kadar geçerlidir. Standart ücreti 29 YTL’den yüksek olan paketlerde ise 29 YTL indirim uygulanır.
*Yeni abone, abone olurken Kış Kampanyası veya Standart Paket’ten faydalanabilir, diğer kampanyalardan yararlanamaz.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: