İçeriğe geç

Arkadaşınıda al gel…

Smile ADSL’in yeni kampanyası “Bir Dost Kampanyası” ile 12 arkadaşını Smile Adsl kullanıcısı yapan abonelerine 1 yıl ücretsiz internet imkanı sağlıyor.

Tüm mevcut smile adsl abonelerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında yeni abone olacak kullanıcı, avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor. Arkadaşını smile adsl ailesine üye yapan tüm mevcut aboneler de 1 ay ücretsiz internet erişimine sahip oluyor. 12 arkadaşını abone yapan mevcut aboneler ise interneti 1 yıl ücretsiz kullanma hakkı kazanıyor.

smile adsl’in sağladığı bu benzersiz avantajlardan yararlanmak isteyenlerin,  arkadaşının abonelik numarası ile birlikte, arkadaşının abonelik numarası ile birlikte www.birdostkampanyasi.com sitesindeki formu doldurması yeterli.

Kampanya detayları:
* Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.
* Mevcut abone, bir yıl içerisinde en fazla 12 kişiyi yeni abone yapabilir ve en fazla 12 kere indirim hakkı alabilir.
* 1 aylık ücretsiz smile adsl erişimi, yararlanılan kampanya kapsamında en fazla 29 YTL’ye kadar geçerlidir. Standart ücreti 29 YTL’den yüksek olan paketlerde ise 29 YTL indirim uygulanır.
*Yeni abone, abone olurken Kış Kampanyası veya Standart Paket’ten faydalanabilir, diğer kampanyalardan yararlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.