İçeriğe geç

Avea Grand Interactive Awards Başvuruları 1 Ağustos’ta Başlıyor!

En iyi interaktif pazarlama fikirlerinin ödüllendirildiği Türkiye’nin ilk ve tek interaktif pazarlama yarışması Avea Grand Interactive Awards’a başvurular, 1 Ağustos’ta başlıyor.

Avea, interaktif pazarlama sektörünün en iyilerinin değerlendirildiği, dijital mecranın en çok katılım alan yarışması Grand Interactive Awards’a desteğini sürdürüyor. Yarışma, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Avea Grand Interactive Awards” adıyla düzenlenecek.

Dijital dünyanın yaratıcı projelerini ödüllendirmek ve sektörün gelişimine destek sağlamak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Avea Grand Interactive Awards‘a başvurular, 1 Ağustos – 1 Eylül 2011 tarihleri arasında www.aveagia.com  websitesi üzerinden online  olarak gerçekleştirilecek. 10 kategoride yarışacak projelerin değerlendirme sonuçları, İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında 21 Eylül 2011 tarihinde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Her yıl 50’den fazla marka ve 90’ı aşkın projenin rekabet ederek, sektörün en iyilerinin değerlendirildiği Grand Interactive Awards’un ana sponsoru Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun projeyle ilgili yaptığı değerlendirmede; “Dijital mecranın etkin ve doğru kullanımının gücünü vurgulayan Grand Interactive Awards (GIA), interaktif pazarlama sektörünün doğru yolda gelişmesini ve bu doğrultuda yapılan projelerin yaratıcılığının artmasını sağlayan, tüm sektör için büyük önem taşıdığını düşündüğümüz bir oluşum. Avea olarak, bu yıl altıncısı yapılan İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin yapı taşlarından GIA’ya geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da destek vermekten mutluluk duyuyoruz. GIA ile, bu sektörü, dünyada sahip olduğu konuma Türkiye’de de ulaştırma hayalimize bir adım daha yaklaşıyoruz” dedi.

“Avea Grand Interactive Awards”a katılacak işler bir ön jüri tarafından incelenerek kısa listeye kalacak, bu projeler daha sonra sektör, reklamveren ve mecra temsilcilerinin oluşturduğu bir jüri tarafından değerlendirilecek. “Avea Grand Interactive Awards”a 21 Eylül 2010– 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında hedef kitleyle buluşmuş olan ilgili kategorilerdeki işler katılabilir.

Yarışmanın kategorileri hakkında daha detaylı bilgiye www.aveagia.com adresinden ulaşmak mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.