Bu konuyu iki gündür yazacağım ama bir türlü zaman bulup kafamı toparlayıpta bir iki kelimeyi bir araya getirme fırsatım olmadı. Biraz gecikmeden dolayı Sabrican Zaim arkadaşımdan özür diliyor ve konuya geçiyorum..

iki gün önce Friendfeed’te gezinirken Sabri arkadaşımızın postuyla karşılaştım ve ilgimi çekti. Fikir olarak çok güzel bulduğum bu konu “Blog yazarlarının yazılarından oluşacak bir Online Flash Dergi yapımıydı”. Dergi içeriği Bloglardaki aylık yazılardan bir harman ile oluşturulacak bu dergi için yardıma ihtiyacı olduğunu belirtmiş Sabrican arkadaşımız kendi bloğunda; bu noktalarda, dergiye isim bulmak ve yazıları ile destek vermek isteyen bloggerların kendisine maili aracılığıyla ulaşması…

Kendisine bu güzel fikir için teşekkür ediyor ve inşallah uygulamaya geçtiğinde de elimden gelen desteği vermeye çalışacağımı bildirmek istiyorum kendisine.

Konu hakkında detaylı bilgi için http://sabricanz.wordpress.com/2009/02/01/blog-yazarlarinin-yazilarindan-olusan-flash-dergi/ adresine girebilirsiniz.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

2 yorum

sabrican · 6 Şubat 2009 0:25 tarihinde

hocam yardımlarınız için çok teşekkürler

Serkan · 6 Şubat 2009 0:38 tarihinde

rica ederim sabrican inşallah güzel bir proje olur ;)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: