Daha önce “Dijital Kariyerin 7/24 senin için çalışıyor” etkinliğini duyurmuştum sitem üzerinden de… Bugün sabah Ali Bakkaloğlu ile Saat 8.20’de Konya Havaalanına inecek olan Xing Türkiye İş Geliştirme ve Satış Müdürü Natali Yeşilbahar‘ı karşılamaya gitmemizle başlayan ve birbirinden güzel, eğlenceli ve gerçekten neden bir dijital kimliğimiz olması konusunda birden fazla etkinliğe katılarak dolu dolu bir gün geçirmenin mutluluğu ile yazıyorum bu yazıyı.

Havaalanından sonra ilk durağımızın planı kahvaltı olmasına rağmen Natali’nin o saatte bile enerjisine hayran kalarak öncelikle Mevlana Türbesi’ne gitme arzusu Ali üzerinde şaşkınlık yaratsa güne enerjik başlamamız adına etkili olduğunu düşünüyorum. Arkasından Alaaddin Tepe’sinde güzel bir kahvaltının ardından Natali, Ali ve Ben Kobid ( Konya Bilişim Derneği) ile olan görüşmeye geçtik gerçekten bir iş veren olarak neden “Sosyal iş Ağı”nın gerekliliğini en etkin şekilde anlamama yardımcı olduğunu düşünüyorum bu toplantının. Oradan Selçuk Üniversitesi Kampüsüne geçerek Mustafa İren‘in de katılmıyla Etli ekmeğin yanında sohbetin en koyusu ile hayatımda ki en güzel öğle yemeklerinden biri oldu. Umarım Natali etli ekmeği beğenmiştir. :) Daha sonra Bilmer Akıllı sınıftaki seminer için salona geçtik. yaklaşık 60 kişilik bir dinleyici ile karşılaşmak güzeldi. En azından bu kişilerin gerçekten sosyal ağlar hakkında bilgisinin sadece facebook olduğu düşünülürse neler yapmalarına güzel bir yol çizmelerine fayda sağlayacağını düşünüyorum. Seminer sonrası Alper arkadaşımızında katılımıyla KuleSini ( Kule Site 42. kat) Cafe’ye giderek kahvelerimizi içtik ardından Meram Aydınçavuş’a geçerek Konya’nın en yeşil yerini gezdik. Akşam da Xing Konya Grubunun Ambrasador’u M.Fatih Güneş‘in katkılarıyla Konya Rixos Hotel’deki muhteşem bir ambiansta gerçekleşen akşam yemeği ve sohbeti ile noktalamak ise gerçekten çok güzeldi.

Bu muhteşem günün asıl mimarı olan Natali  içten, samimi, enerji dolu kişiliğinin yanı sıra İnsanlara olan yaklaşımı ve sürekli pozitif olması, etrafına neşe saçması ise gerçekten hayran olunacak biri olduğunun ispatı olsa gerek. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi tekrar tekrar sunuyorum. Yine bekliyoruz diyerek yazımı noktalıyorum.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

6 yorum

Natali Yesilbahar · 15 Mayıs 2009 11:55 tarihinde

Tanıştığımıza çok memnun oldum. İltifatların için teşekkr ederim; çok naziksin.
Değerli bilgilerini paylaştığın ve Konya’daki üniversite sunumunu ve derneklerle görüşmeleri organize ettiğin için teşekkür ederim.

Serkan · 15 Mayıs 2009 12:41 tarihinde

Her zaman daha güzel aktiviteler yapmak dileğiyle :)

PELİN · 15 Mayıs 2009 16:34 tarihinde

evet çok güzel bir sunumdu, kendisi de çok tatlı bir bayandı.
bir daha ne zamn gelecek :)

Serkan · 16 Mayıs 2009 0:40 tarihinde

Pelin seneye isterseniz tekrar gelir :p size kalıyor artık malum ben gidiyorum :)

pelin · 18 Mayıs 2009 12:53 tarihinde

orası öyle. o zaman sanada haber veririz sende gelirsin. olmaz mı?

Serkan · 18 Mayıs 2009 17:11 tarihinde

Kısmet zaman ve mekan olarak uygun olduktan sonra seve seve gelirim :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: