İçeriğe geç

Daha etkin reklamın yeni ismi ebroşür

Evin dış kapısını açtığınızda kapının altından atılmış ya da posta kutusuna sıkıştırılmış bir broşür ile karşılaşmayanımız yoktur herhalde.Ve yahut yolda bir randevuya yetiştirmek için koşuştururken bir öğrencinin önünüzü keserek uzattığını almadan elinizin tersiyle ittiğiniz, alıpta ilk çöp kutusuna attığımız zamanlar mutlaka olmuştur hayatta. Bu yönden firmaların milyonlarca lira harcayarak oluşturdukları reklam bütçelerinin büyük bir kısmını harcadıkları broşürlerin, ne kadar etkin olduğu ve hedefine ulaştığı sorgulanması gerekmektedir. Bu eksikliği gören ve 2011 yılından beri faaliyet gösteren bir internet projesini tanıtacağım bu yazımda sizlere.

www.ebrosur.com adresinde faaliyet gösteren proje,  ziyaretçilerine, güncel fırsatları arama, bulma, gösterme ve yerel yeni fırsatlardan haberdar edilme olanağı sağlayarak kendi bölgesindeki en uygun fiyatları yakalayarak alışveriş yapabilmek için ebroşür erişim imkanı sağlıyor. Müşterilerine basılı broşürlerin aksine ürün araması da sağlaması aradıklarınızı uygun fiyata bulmak için bauhaus, Praktiker,İkea veya Koçtaş gibi markaların elektronik broşürlerini tek tek incelemeden aradığınız ürünü aratarak ulaşmanıza imkan sağlayabilmektedir. ;Ürün ve markanın dışında kategori, AVM gibi gruplar üzerinden de istediğiniz özelliğe göre arama imkanı sağlamaktadır.

Siz müşteriler için sadece broşür ve ürün sunmanın yanında, sizlere bulunduğunuz ilin en güncel kampanyaları, marka haberleri ve size en yakın şubesini de sunarak aradığınız ürüne en doğru, en ucuz ve en hızlı şekilde erişebilmenize imkan sağlayarak işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Ayrıca markalar için de medyanın tüm içeriğinin indekslenerek arama motorlarına kayıt edilmesi, lokal müşterilere özel promosyonlar sunulabilmesi, şube iletişim bilgilerinin lokasyonları ile birlikte harita üzerinden anında gösterilmesi, tüketicilerin en yakın şubeye yönlendirilmesi, anlık promosyon ve kupon dağıtabilme, kendilerine sağlanacak erişim şifreleri ile dağıtılan medyaları hakkında gerçek zamanlı geri bildirim ve istatistiksel veriler sunulması, kayıtlı tüketicilere özel promosyonlar yapılabilmesi gibi avantajları da beraberinde sunuyor.

Bu imkanları sağlayan projenin çok yakında sizlere mobil platformlarda da aynı imkanlarla karşınıza çıkmaya hazırlanmak üzere olması size en kolay şekilde aradığınız ürüne uygun fiyata ve size en yakın şubeye erişerek sizlerin beğendiğiniz markaları takip ederek kampanyalarından promosyonlarından haberdar olmanızı sağlayacaktır. Tüm bu imkanlara sahip olabilmek için hiç vakit kaybetmeden uygulamayı incelemeye başlamalısınız.

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.