İçeriğe geç

E-fidancim ile kendi meyvenizi kendiniz yetiştirin.

e-fidancim

Gün geçmiyor ki yeni bir e-ticaret sitesiyle daha karşılaşmayalım. Son zamanlarda offline dünyadaki her iş kolunu artık internet ortamında kaşımızda görmekteyiz. Bu e-ticaret sitelerinden biri de “e-fidancim.com“. Site kısaca hobi bahçe ürünleri, tek yıllık, çok yıllık bitki ve ağaç fidanları, iç ve dış mekan süs bitkileri, bahçe ve tarım küçük el aletleri gibi ihtiyacınız olan her ürüne bir tek tıkla sahip olabilmenize olanak sağlıyor.

e-fidancim

İnternet üzerinden sertifikalı meyve fidanı ticareti yapan e-fidancim.com sektöründe 17 yıllık offline tecrübesini online ortama aktaran, ürettiği fidanları müşteriye en uygun fiyata ulaştırmayı amaç edinmiş. düşük fiyat ve güvenli alışveriş politikalarını benimseyen bir e-ticaret sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

e-fidancim sıradan bir e-ticaret şirketi değildir. Tedarikçi firma değil üretici firma olarak e-ticaret alanında yer alan, müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı kargolama gerçekleştiren, düşük fiyatlar sunan, güvenli bir elektronik ticaret sitesidir. Sitenin hizmetleri sadece meyve fidanlarıyla kısıtlı kalmayıp, Hobi ve bahçecilikle alakalı ürünleri de edinebileceğiniz bir internet sitesi olarak hitap ettiği sektörün öncü girişimlerinden birisi. Küçük el aletleri, bitki balık ve sağlık ürünleri gibi fidan dışında da ürünleri 7 gün 24 saat evinizden tek tıklamayla sipariş verebilmenize olanak sağlıyor.

Ayrıca sizlere sabit kargo ücreti ile kargo masrafınızı da garantiye alıyor. Bunun yanında kredi kartı ile taksitli, kapıda ödeme, havalenin yanı sıra Paypal ve BKM ekspress ile de ödeme yapabilmenize olanak sağlıyor. Kapıda ödeme için ayırca sizden 9 TL hizmet tutarı daha tahsil edileceğini de size bildirerek dürüst ve doğru bilgi vermeyi görev edinmiş bir internet e-ticaret sitesi olarak dikkat çekmektedir.

Sitenin benimsediği 4 ana çalışma prensibi aynı zamanda şirket politikalarını oluşturmaktadır. Bu prensipler;
– Memnun Müşteri:
– Hızlı ve Hesaplı Kargo
– Her An Düşük Fiyat
– Güvenli Alışveriş

İster hobi olarak ister meslek olarak kendi bahçenizi kurup kendi meyvenizi, sebzenizi ya da bitkinizi yetiştirmek için yapmanız gereken sadece yetiştirmek istediğiniz bitkiyi seçip siparişi tamamlamanız en geç 24 saatte evinize gelecek fidanlarınızla artık sizinde doğal ve sağlıklı kendi emeğinizle yetişmiş meyve ve sebzelerinizle sağlıklı ve doğaya katkı sağlayacağınız bir gelecek sizin olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.