İçeriğe geç

En ucuzu nerede?

Son dönemde e-ticaret sitelerinin artması. Ürün seçeneklerinin de her geçen gün daha büyük bir yelpazeye yayılması… İstediğiniz, aradığınız ürüne ulaşmak kolaylaşıyor değil mi? Bulduğunuz ürün sizin için en uygunu mu? En uygun fiyatlı olanı bu mu? Bazen bu sorulara cevap bulmak için samanlıkta iğne aramanız gerekir.

Alve

Son zamanda e- ticaret sitelerinin gelişimiyle birlikte ürün karşılaştırma siteleri de artmakta ilk başta alve.com da bu sitelerden birisi gibi görünse de işinizi kolaylaştıran bir çok özelliğe öncülük etmekte.

Bunları maddeler halinde gelin birlikte inceleyelim;

  • Fiyat araştırması: Fiyat araştırması internet üzerindeki tüm siteler yerine güvenilir, anlaşma yapılarak gerçekten kaliteli ürün sunan e-ticaret siteleri arasında arama yapmaya olanak sağlar,
  • Kategoriler: Sadece arama yaparak değil aynı zamanda kategorik olarak da istediğiniz özellikte ürünlere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.
  • Ürün karşılaştırmaFiyat karşılamanın yanında kararsız kaldığınız ürünlerde isterseniz özellik karşılaştırma imkanına da sahip olabildiğiniz site birden fazla farklı yer gezmenizi minimuma indirmekte.
  • Bildirim:Seçtiğiniz ve favorilerinize eklediğiniz ürünlerin fiyatlarında ki indirimlerden anında haberinizin olmasını sağlayan sistem ile cebinize göre planlama yapmanızı kolaylaştırır. Sizin yerinize ürününüzü sürekli olarak takip eder.

Yaklaşık 2 ay önce duyurulan arama motorunun bu kadar kısa bir sürede Teknoloji, Moda – Güzellik, Çocuk –  Bebek, Hobi – Spor, Ev – Bahçe, Oto – Moto ana kategorileri altında 35′in üzerinde gerçek mağaza, 400.000′e yakın ürünü listeleyebilmekte.

Site de kullanıcı deneyimlerine yer verilmesi, aradığınız ürünlerin bulunduğu mağazaların size en yakını olanı harite üzerinde kolayca bulmanıza imkan vermesi, son 2 ay içindeki fiyat değişimlerini de aynı yerde görebilmenize olanak sağlaması ürün ararken ihtiyacınız olan her detayı sizlere sunmakta.

Tüm bu özelliklerle birlikte mağaza bazında da ürün gösterimi sağlayan alve.com, mağazayı değerlendirme ve kullanıcıların yapmış olduğu yorumları da görebilmenizi sağlayarak aradığınız en ucuz, en güvenilir, en yakın, en iyi ürüne kolayca erişebilmenizi olanak sağlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.