İçeriğe geç

Epson tasarımları altı ödül birden aldı!

iF Ürün Tasarımı Ödülleri, Münih’te gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu…

 

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri uzman markası Epson, teknolojisinde olduğu kadar cihaz tasarımlarındaki başarısını da, bir kez daha kanıtladı. 10 Şubat tarihinde, Münih’te gerçekleşen iF Ürün Tasarımı Ödülleri’nde Epson, ofis projektörleri, etiket, makbuz, uçak biniş kartı, perakende ve fotoğraf yazıcıları dallarında tam 6 ödülün sahibi oldu. Epson’un bu ürünleri bundan böyle, belirli ülkelerde iF logosunu taşıyacak.

Tasarımın çevre dostu olması çok önemli…

1953 yılında kurulan ve her yıl düzenlenen iF Ürün Tasarım Ödülleri, kendi alanında en modern tasarıma ve en son teknolojiye sahip ürünlere veriliyor. Yenilikçi ürün tasarımı alanının en önemli ödüllerinden biri olan iF’in değerlendirme kriterleri, tasarım kalitesi, işçilik, malzeme seçimi, yenilik derecesi, çevre dostu olması, fonksiyonellik, ergonomi, güvenlik, marka değeri ve evrensellikten oluşuyor. Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, Epson ürünlerinin aldığı bu ödüllerle ilgili olarak şunları söyledi; “Epson olarak tüm ürünlerimizde kullanım kolaylığına, ergonomiye ve tasarıma her zaman önem veriyoruz. Bu yıl da, 6 iF ödülü almış olmamız, verdiğimiz emeklerin karşılığını bulduğunu gösteriyor ve bizleri çok gururlandırıyor.”

Kompakt tasarımı ile ev tipi etiket yazıcısı; LW-300 / 400

Kompakt ve kullanımı kolay tasarımı ile Ev tipi etiket yazıcılarında, kompakt gövde üzerine QWERT klavyeyi sığdırmak için klavyenin boyutu ve aralıklarına özellikle dikkat edilmiş.

 

SX Serisi yüzde 39 daha az yer kaplıyor 

Çok fonksiyonlu mürekkep püskürtmeli yazıcılar, temel fonksiyonlarını korurken önceki Epson yazıcılarından yüzde 39 daha kompakt bir boyuta sahip. Sade ve düz formu, herhangi bir alana uyum sağlarken, parlak ve dokulu yüzeyi zarif bir görünüm sağlıyor.

 

Kolay taşınabilir eğitim projektörleri

Düşük maliyetli EB-W02 / W12 projektörleri, kurumsal alanda ve eğitim sektöründe kullanım için tasarlanmış. 3,000 lümen parlaklığa ek olarak bu modeller, kolay taşınabilme ve kurulum özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Sofistike ama dayanıklı; Epson Stylus Photo R3000

Geniş formatlı (A3 plus) fotoğraf yazıcısı Epson Stylus R3000, yeni geliştirilen önden yükleme, ön çalışma paneli, büyük hacimli mürekkep kartuşları gibi kullanım kolaylığı sağlaması ile öne çıkıyor. Sofistike tasarımı ve dayanıklı yapısıyla bu ürün, profesyonel kullanım ortamları için ideal olarak nitelendirildi.

Biniş kartı ve bagaj etiketi için TM-L500A… Havaalanlarında biniş kartı ve bagaj etiketi yazımı için tasarlanmış olan TM-L500A, kontuarın altındaki bir rafa sığacak kadar küçük ve sağlam.

TM-H serisi… Perakendede yazarkasa kullanımı için tasarlanmış olan makbuz yazıcısı TM-H serisi,  kağıt rulo çıkarma kolaylığı gibi zaman tasarrufu sağlayan özelliği ile dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.