Facebook Namusu

Facebooktan asker kaçaklarının yakalanması ve daha bir çok haberi duymuştuk birlikte ama bu haberi okuyunca paylaşmadan edemedim. Acaba Mark Zuckerberg facebook u kurarken böyle bir olaya sebep olabileceğini düşündümü çok merak ediyorum ;)

Ayrıldığı eşi Facebook ilişki durumunu “Bekar” yapınca “gururu incinen” adam, eski evine gidip karısını yatağında öldürdü.

20/10/2008

Facebook namusu! | Ayrıldığı eşi Facebook ilişki durumunu "Bekar" yapınca "gururu incinen" adam, eski evine gidip karısını yatağında öldürdü.

Pek medeni memleket İngiltere’den inci gibi bir olayla karşınızdayız: 34 yaşındaki Wayne Forrester isimli adam, ayrı yaşamaya başladığı eski eşi Facebook’taki medeni halini “Bekar” olarak ayarlayıp profilinde “erkeklerle tanışmak istediğini” belirtince, öldürülmeye hakettiğine kanaat getirdi!

Berbat bir evlilikleri olduğu söylenen çiftin pek gururlu erkek tarafı Wayne Forrester, kokain ve alkolle kafayı güzelce bulduktan sonra eski eşi Emma’nın yaşadığı eve gece gizlice girdi. Forrester, uyumakta olan kadına saldırıp, bıçak ve satırla öldürdü. Mahkemede suçunu kabul eden Forrester “Emma’yı çok seviyordum, yaptığını hazmedemedim,” dedi. Uyuyan bir insana saldırmakta tereddüt etmeyen gurur timsali adam, müebbet hapis istemiyle yargılanıyor.

Bu yazıyı paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum

  1. Recep Hilmi Tufan

    31 Ocak 2009 tarihinde, saat 23:36

    Sadece Türkiye’de olmuyormuş böyle olaylar demek ki :)

  2. Serkan

    1 Şubat 2009 tarihinde, saat 0:30

    Namus her yerde namus demekki Hilmi hocam :) Her ne kadar belli etmeselerde :p

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: