İçeriğe geç

GelisTrend ile Gelişen Trendler…

Friendfeed’ten tanıdığım ve benim için değerli ve örnek girişimcilerden biri olan Ömer Ekinci’nin yep yeni projesi www.gelistrend.com her geçen gün güçlenip büyümeye devam ediyor.

Geliştrend ekibinde bulunan konusunda uzman ve birbirinden değerli yazarlar ile genç girişimci,patron ve yöneticileri hedef alan hap-blog türündeki bu bloğu takip listenize eklemeniz için en önemli sebep uzun ve teorik yazılar yerine uygulanabilir hatta uygulanmış örneklerle her kesimden insanın anlayabileceği, uygulayıp, sonuç alabileceği yazılara yer verilmesi.

bloğun yazarlarına da değinmeden olmaz değil mi :) Herbiri alanında uzman ve paylaşımı insanlara fayda edinmeyi amaçlayan birbirinden değerli yazar kadrosu ise: Cengiz Çatalkaya, Dinçer Keskinpala, Hasan Başusta, İpek Aral Kişioğlu,Nurdan Gencel, Prof. Dr. Şule Özmen, S. Ömer Ekinci, Uğur Özmen.

Bu kadro ile çok kısa sürede çok güzel çalışmalara imza atacaklarına gönülden inanıyorum ve mutlaka takip etmenizi tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.