Özellikle artık netle içli dışlı olan herkesin netten para kazanmak istemesi kaçınılmaz. Sonuçta ortada bir gider var ve bunu sürekli cepten ödemek insanlar ağır yükler getirebiliyor. Bu yükleri aşabilmek içinde tabiki google dan gelen kullanıcı sayınızı arttırmanız gerekmekte bunu sağlamanın yoluda SEO araştırması ve çalışması yapmaktan geçiyor.

Son bir kaç aya kadar türkçe kaynak sorunları ve türkiyede son  4 – 5 aydır bu konuda çalışmaların artmasıyla birlikte SEO nun önemi kavranmaya başlamış ve artık özellikle Hazır CMS script kullanıcıları için özel olarak geliştirilen SEO eklentileri büyük önem kazanmıştı.  Bu gelişmeler ışığında özellikle Google ın arama Sonuçlarını nasıl belirlendiğinin sır gibi saklandığı dönemlerden sonra artık Google’ın Arama Motoro Optimizasyonu Başlangıç rehberinin de türkçe versiyonunu yayınlanmasıyla son aşamaya gelindi.

Bu güzel ve gerçekten değerli dökümana buradan ulaşabilirsiniz.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: