İçeriğe geç

“I Siyuu” diyen bir bloga sahip olmak istemez misiniz?

Siyuu Blogunu Unutma!

Siz de iş ve günlük hayatınızın hızından, twitter gibi microblogging uygulamalarından dolayı blogunuzu ihmal edenlerden misiniz? Gün geliyor 1, 2 ay blogunuza uğramıyor musunuz? 

Siyuu Blogunu Unutma!

O halde bu yazıda tam size göre bir web uygulaması olan “Siyuu”yu tanıtıyor olacağım. 

Siyuu!: Blogunu Unutma!

Siyuu uğraştırmayan bir üyelik sistemi ile kolayca üye olabileceğiniz, blogunuza yeni yazı eklemenizi hatırlatan, içerik önerilerinde bulunan ve ilgi alanlarınıza göre yeni bloglar öneren bir servis. Siz yazdıkça “aferin!” deyip ödüllendirecek, yazı yazmayı unuttuğunuzda hatırlatma gönderecek. Hatta bu hatırlatma tercihlerinize göre hakaret boyutunda da olabiliecek. :) Hatta sizi sosyal medya araçlarında blog yazmadığınızı yayınlayarak sizi blog yazmaya zorlayacak bir uygulama.

Siyuu.com‘un soğuk nefesini ensenizde hissetmeden önce tatlı tatlı blogunuza ilgi gösterin. Her blog birer sevgilidir ve bizler onun abisiyiz! Onu üzmeye hiç hakkınız yok. Bu korkuyla yaşamaktansa bugün bloguna bir yazı eklemeye ne dersin?”  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.