İçeriğe geç

Jason Alba Türkiye’ye geliyor.

MI Conferences 11 Mart 2009’da Swissotel’de düzenlenecek olan Social Marketing of Marketers seminerinde, I’m on Linkedln –Now What??? ve I’m on Facebook – Now What???” adlı kitapların yazarı, JibberJobber.com’un CEO’su Jason Alba ‘yı Türkiye’deki pazarlama profesyonelleriyle buluşturuyor.

Tüm dünyada pazarlamaya yeni bir boyut kazandıran, Türkiye’de her geçen yıl daha da gelişen Web 2.0 sitelerinin kullanımı, Social Networking for Marketers workshopında ayrıntılarıyla ele alınacak.

Jason Alba, pazarlamaya özgü sosyal ağ oluşturma sürecinde Linkedln, Facebook, Twitter ve blogların da dâhil olduğu Web 2.0 sitelerinin nasıl kullanılacağının ve gelecekte pazarlama stratejilerinin en önemli unsuru haline gelecek olan bu sosyal ağları kullanarak, ne tür fırsatlar yaratılabileceğinin sırlarını katılımcılarla paylaşacak.

Jason Alba kimdir?


Jason Alba, JibberJobber.com’un CEO’su, yaratıcısı ve “I’m on Linkedln –Now What???” adlı kitabın yazarıdır. Geniş bilgisayar donanımını ve IT tecrübesini kullanarak, iş arama sürecini analiz etmiş ve kariyer yönetimi teknolojisinde altın standart olan JibberJobber.com’u oluşturmuştur. Alba, çeşitli sosyal araçlardan  profesyonel ya da ticari değer elde edebilme olgusunu öne çıkaracak biçimde, sosyal medya alanında uzmanlaşmıştır. Jason, JibberJobber.com/blog’unu da içeren toplam  4 blog yönetmektedir ve “I’m on Facebook – Now What???” adlı kitabın ortak yazarıdır.

Kaynak: ComputerWorld

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.