İçeriğe geç

Öğrenciler Vitamin ile çifte bayram yaşayacak.

Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin online öğrenme ortamı www.vitaminegitim.com, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu ikiye katlayacak. 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Vitamin’e ücretsiz olarak üye olan öğrenciler, 3D canlandırma, interaktif etkinlik, deneyler ve uygulamalardan oluşan “Sınırsız Konu Anlatımı” içeriğine ulaşabilecek.

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin 10 yılı aşkın süredir sayıları milyonu aşan ilköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlere zengin bir öğrenme ortamı sunan Vitamin, 19 Mayıs coşkusunu ikiye katlayacak. Türkiye’nin internet üzerinden ulaşılan en kapsamlı ve zengin içerikli eğitim destek hizmeti www.vitaminegitim.com’a ücretsiz olarak üye olan öğrenciler, 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Vitamin’in “Sınırsız Konu Anlatımı” içeriğine kavuşacak.

VİTAMİN de SBS VE LYS ÖNCESİ İLAÇ GİBİ KAMPANYA

Vitamin Eğitim
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çifte mutluluk yaşatmaya hazırlanan Sebit, Vitamin ile ilköğretim öğrencilerine SBS, üniversite adaylarına ise LYS’nin yaklaştığı şu günlerde büyük destek verecek. Vitamin’in 19 Mayıs hediyesi kapsamında ücretsiz üyeliğini yaptıran öğrenciler, 3D canlandırmadan interaktif etkinliklere, deneylerden uygulamalara “Sınırsız Konu Anlatımı” paketi ile ulaşıp, keyifle ders çalışıp sınavlara hazırlanabilecek.

Benzersiz Öğrenme Deneyimi Vitamin’de

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programına uygun olarak, onaylı ders kitapları ve öğrenme alanları ile ilişkilendirilen www.vitaminegitim.com öğrencilerin dersleri severek, heyecan duyarak öğrenmesini sağlıyor. Öğrencileri geleceğe eksiksiz hazırlamak için tüm detayların düşünüldüğü Vitamin’in içeriğini ilköğretimde Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük; lisede ise Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Dil Bilgisi ve Anlatım, Tarih, Coğrafya ve İngilizce oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.