İçeriğe geç

OyuncuFabrikası Üretime başladı..

Son yıllarda büyük bir ivme kazanan Türk sinema ve dizi endüstrisi, yaşanan bu hızlı yükselişle birlikte özellikle birbirinden farklı karakterler için, uygun yetenek ve oyuncuları bulma konusunda ciddi bir sıkıntı yaşıyor.

Bu ihtiyaçtan yola çıkılarak hazırlanan “Oyuncu Fabrikası” bir yandan oyuncuların kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak, daha çok projede yer almalarını sağlamak bir yandan da yapımcıların aradıkları yeni yeteneklere  “daha hızlı ve kolay” bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için oluşturulmuş bir kariyer ve iletişim sitesi olarak yayına başladı. Site, sinema sektörünün içinden gelen deneyimli yönetmenler,  yapımcılar ve iş odaklı internet servislerinde uzman bir ekip tarafından işletiliyor.

Bakın site kendisini nasıl tanıtıyor;

OyuncuFabrikası oyunculuk kariyer ve iletişim platformudur.

Yetenekli insanların keşfedilmesinin aslında ne kadar zor olduğu ve çoğu zaman bu yeteneklerin kalabalık içinde kaybolup gittikleri gerçeğinden yola çıkılarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda yapımcıların, cast ajanslarının, cast direktörlerinin, prodüktörlerin, yönetmenlerin, TV kanallarının      (biz onlara sitemizde kısaca Yapımcı diyoruz)  yeni projeleri için aradıkları yüzleri bulmalarının da aynı derece de zor olduğu bir zamanda OyuncuFabrikası bu zorluğu ortadan kaldırmak olmasa bile azaltmak amacı ile yola çıkmıştır.

Oyuncular için Türkiye’nin ilk ve tek iş odaklı iletişim ve kariyer sitesi olan Oyuncu Fabrikası hakkında daha detaylı bilgi almak ve üye olmak için www.oyuncufabrikasi.com adresini tıklamanız yeterli.

Kayak: COmputerWorld, OyuncuFabrikası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.