360 derece  cadde cadde, sokak sokak  gezebileceğiniz bir şehir düşünün. İçerisinde  alışverişten, eğlenceye, sağlıktan, bilişime tüm sektörleri barındıran; tarihi, kültürel gezilecek yer tavsiyeleri ile kontrolün tamamen sizde olduğu bir sanal şehir. Seçtiğiniz bir şehir içerisinde istediğiniz cadde veya mekanı  farenizi ve yön tuşlarını  kullanarak istediğiniz gibi gezebilir, gitmek istediğiniz yer hakkında en ince detaylarına  kadar bilgi edinebilirsiniz. Firmaların ulaşım ve iletişim bilgilerinin yanı sıra  kullanıcı puan  ve yorumlarına da erişebilir, yorum ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Sanalsehrim.com  Ülkemizin eşsiz güzelliğini, tarihi ve kültürel zenginliklerini, internet aleminin sınırsız kullanıcıları ile paylaşmayı bir misyon haline getirmiş. Sizde bu misyonun bir parçasını hissediyorsanız. Sanalsehrim.com’u facebook, friendfeed ve twitter  üzerinden yaygınlaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz mekan ve yerleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Şimdilik Eskişehir, Kayseri, Denizli ve Isparta ile başlatılan bu uygulama her geçen gün yeni bir şehir ile sizlerle…

site adresi: http://www.sanalsehrim.com


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: