İçeriğe geç

“Sanalsehrim.com”; İnternetteki İlk 3 Boyutlu Şehir

360 derece  cadde cadde, sokak sokak  gezebileceğiniz bir şehir düşünün. İçerisinde  alışverişten, eğlenceye, sağlıktan, bilişime tüm sektörleri barındıran; tarihi, kültürel gezilecek yer tavsiyeleri ile kontrolün tamamen sizde olduğu bir sanal şehir. Seçtiğiniz bir şehir içerisinde istediğiniz cadde veya mekanı  farenizi ve yön tuşlarını  kullanarak istediğiniz gibi gezebilir, gitmek istediğiniz yer hakkında en ince detaylarına  kadar bilgi edinebilirsiniz. Firmaların ulaşım ve iletişim bilgilerinin yanı sıra  kullanıcı puan  ve yorumlarına da erişebilir, yorum ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Sanalsehrim.com  Ülkemizin eşsiz güzelliğini, tarihi ve kültürel zenginliklerini, internet aleminin sınırsız kullanıcıları ile paylaşmayı bir misyon haline getirmiş. Sizde bu misyonun bir parçasını hissediyorsanız. Sanalsehrim.com’u facebook, friendfeed ve twitter  üzerinden yaygınlaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz mekan ve yerleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Şimdilik Eskişehir, Kayseri, Denizli ve Isparta ile başlatılan bu uygulama her geçen gün yeni bir şehir ile sizlerle…

site adresi: http://www.sanalsehrim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.