İçeriğe geç

Somedya ile Seçim’in nabzını takip edin.

Somedya online web tarama sistemi olarak karışımıza çıkan bir uygulama, tam olarak ne işe yaradığını başka bir yazıda detaylıca anlatmak istiyorum ama bu yazımda sizlere yeni bir uygulamasından bahsetmek için yer vermeyi uygun gördüm.

Malumunuz 2011 Genel Seçimlerine oldukça az bir zaman kalmışken tüm halkımız seçim sonuçları nasıl sonuçlanacak diye beklemekte. Televizyondan, miting alanlarına kadar her yerde konu dönüp dolaşıp seçimlere geliyor. Hal böyle olunca internet ortamında da en çok sohbetin yapıldığı konu olarak karşımıza çıkıyor Seçim 2011. Bu noktada Somedya’nın yeni facebook uygulaması sosyal medyada en çok hangi parti konuşuluyor, hangi parti hangi sosyal mecrada daha çok adından söz ettiriyor sorularına cevap buluyor. Oranları grafiksel olarak 15 dakikalık güncelemelerle önümüze döken Somedya Seçim 2011 http://www.facebook.com/somedya?sk=app_218792291464750 adresinden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.