İçeriğe geç

Sorunuz Varmıydı?

Son günlerin en popüler web 2.0 sitelerinden biri ni tanıtmak istedim sizlere bu akşam. Belki çoğunuz çoktan kullanamya başlamışta olabilirsiniz. O kadar çabuk yayıldı ve sevildi ki açıkçası beta olmasına rağmen bu kadar talep alacak bir servis olduğunu düşünmemiştim. Neyse lafı çok uzatmadan başlayayım tanıtmaya kısaca…

Düşününki internet üzerinden size kimliği belirli ya da belirsiz bir şekilde sorular sorabiliyorlar ve bu sorulara birebir siz yanıt veriyorsunuz. İlk başta çokta cazip gelmeyebilir ama sizde istediğiniz şekilde soru sorabiliyorsunuz servisi kullanan kişilere. Burada gerçekten işinize yarayacak takip ettiğiniz kişilerde karşınıza çıkacaktır mutlaka. Sistemin en güzel tarafı ise takip listesi oluşturabiliyor ve oluşturmuş olduğunuz listedeki kişilere sorulan soruları ve vermiş olduğu cevapları da görüp gerçekten merakınızı giderebiliyorsunuz. Arama yaparak merak ettiğiniz konularda uzman kişilere de ulaşmanız mümkün.

Site adresi ise http://www.formspring.me/ özel bir nedeni var mı bu ismin her ne kadar bilmesem de öğrendiğimde sizlerle paylaşacağım kesinlikle :) Bana sormak istediğiniz tüm soruları buradan sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.