İçeriğe geç

Tamek’se Koy Sepete!

Az önce Tamek’ten bir basın bülteni düştü e-posta kutuma merak ettim açıp okudum ve gördüm ki Tamek güzel bir site yaptırmış kendisine ve oldukça farklı bir uygulama getirerek Basın bültenleri için TamekID ile kayıt olabiliyor ve basın bültenlerini alabiliyormuşsunuz ben yapmadım ama güzel bir uygulama olduğunu düşündüğüm içinde sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca bana gelen basın bültenini aynen sizinle paylaşmak istedim.

15.04.2009

TAMEK, kurumsal websitesini yeniledi!

TAMEK’in geniş ürün yelpazesini ve yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturduğu, çağdaş ve yenilikçi bir yapıya sahip kurumsal websitesi, Pure New Media tarafından yenilendi.

 

Türk gıda sektörünün öncü firmalarından TAMEK, 1955 yılından bu yana sürekli olarak genişlettiği gıda portföyüyle tüketicilerine kaliteyi, sağlığı ve güvenilirliği bir arada sunmaya devam ediyor. “Sağlık ve kalite önce gelir.” prensibiyle üretim yapan TAMEK, ürün çeşitliliğini arttırmanın yanı sıra özellikle online iletişim kaynaklarını güçlendirme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bu vizyon doğrultusunda kurumsal websitesini tamamen yenileyen ve hem içecek hem de gıda grubu için iki ayrı websitesi yayınlayan TAMEK, tüketiciyle iletişiminde sürekliliği yakalamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına yepyeni atılımlarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi, ülkemizdeki ticari markalar nezdinde, bir kayıt süreciyle birden fazla websitesi üzerinde çalışabilen, kullanıcı kaydını tek bir merkezde taşıma ve bunun sonucunda her sitede kullanıcıya özel ayrı iletişim yapabilme imkanı tanıyan ilk online CRM prosedürü olan TAMEKID’dir.

TAMEKID sahibi olan kullanıcılar, bu üyelik sistemi ile kampanyalardan ve kariyer olanaklarından öncelikli olarak yararlanabildiği gibi TAMEK ile kurmak istedikleri her türlü iletişimi tek seferde, tek bir noktadan sağlayabiliyorlar. Tüketici profilini analiz etmeyi ve bu sayede tüketici ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde değerlendirmeyi hedefleyerek tasarlanan TAMEKID sistemi, marka iletişimini güçlendirecek önemli bir proje olarak kabul ediliyor.

Altyapısı ve tasarımı Pure New Media tarafından hazırlanan yeni kurumsal websitesinde TAMEK’in tüm ürünleri tanıtılıyor, TAMEK markasının tarihi zaman çizelgesi üzerinden tüketicilere aktarılıyor.

Her zaman kaliteli ve yenilikçi yapısını koruyan TAMEK’in yeni kurumsal websitesinde ayrıca basından haberlere, basın bültenlerine, eski ve yeni reklam, ilan ve jingle’lara da yer veriliyor.

www.tamek.com.tr

 

 

TAMEK Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş


En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK Gıda, 1955 yılında kurulmuştur. Bursa-Demirtaş, Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli’de bulunan fabrikalarında üretilen domates ürünleri, biber salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagil, reçel, marmelat, hazır çorba, meyve suyu, meyve suyu özleri, dondurulmuş meyve ve sebzeler başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50’nin üzerinde dış pazara ihraç edilmektedir.

 

PURE NEW MEDIA

 

Pure New Media global ve yerel birçok marka için online hizmet veriyor. Banner ve mailing tasarımları gibi online iletişim hizmetlerinin yanı sıra web tasarımı ve güncelleme hizmeti de veren Pure; intranet, advergame, e-card ve microsite gibi özel projelere de imza atıyor.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.