Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi Türk Hava Yolları, FC Barcelona’nın dünyaca ünlü stadı Camp Nou’yu dijitale taşıyor. Tüm dünyadaki FC Barcelona taraftarlarını, dijitaldeki bu dev statta yerini almaya davet ediyor. “Wings Of Barcelona: Road to Camp Nou” uygulamasıyla Türk Hava Yolları 200’den fazla ülkeden FC Barcelona taraftarlarını bir araya getirip, şanslı taraftarları Barcelona tatili ve özel imzalanmış formalarla ödüllendiriyor.

FC Barcelona 

Türk Hava Yolları, FC Barcelona’nın mabedi olan Camp Nou stadını dijitale taşıyıp, dünyanın dört bir yanından taraftarları bu dev statta topluyor. Uygulamaya katılan kullanıcılardan şanslı olanları ise FC Barcelona’yı yakından tanıma şansı yakalıyorlar.

 

İlk olarak stadın oturma planı üzerinden kullanıcının yer seçimiyle başlayan “Wings Of Barcelona: Road to Camp Nou” uygulamasında, en fazla arkadaşını çağıranlar arasından seçilecek 8 kullanıcı 4 günlük Barcelona tatili kazanıyor. Kazananlar bu tatil içerisinde aynı zamanda FC Barcelona takımı ile tanışma, Camp Nou ve Barcelona gezisi ve 19 Mayıs 2013 tarihindeki FC Barcelona – Real Valladolid maçını izleme şansı da yakalıyorlar. Ayrıca katılımcılar arasından seçilecek 2 kişi imzalı, 20 kişi ise orijinal forma kazanacaklar.

 

Türk Hava Yolları Facebook Sayfası: http://www.facebook.com/turkishairlines


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: