İçeriğe geç

Vodafone’dan Genç Yetenekler İçin “Widget Geliştirme Yarışması”

Sıra sizde

Mobil iletişim teknolojilerinin önde gelen operatörlerinden Vodafone, gençlere kendilerini gösterme fırsatı sunuyor. Genç yazılımcılar interneti cebe ışınlayan WEBŞIN’ın yeni versiyonu 5.0 için geliştirecekleri uygulamalar ile ödüllü Widget Geliştirme Yarışması’nda becerilerini gösterme fırsatı yakalayacaklar.

Sıra sizde

Vodafone Türkiye, mobil internet deneyimini hiç olmadığı kadar kolaylaştıran ürünü Webşın’ın 5.0 sürümü için fırsatlarla dolu bir yarışma düzenliyor. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan cep telefonundan internet için Vodafone’un sunduğu WEBŞIN/Opera Mini yeni versiyonuyla yepyeni ufuklar açıyor. Vodafone, bu ufuklara genç Türk yazılımcılarının da imza atması için Widget Geliştirme Yarışması’nı düzenliyor.

Vodafone abonelerine özel olarak geliştirilen ve cep telefonuyla internette gezinmek için kullanımı en kolay tarayıcı niteliğini taşıyan Webşın üzerinde çalışacak Widget’ları (minik uygulama) geliştiren gençleri çeşitli ödüller bekliyor. Vodafone Türkiye, yarışma kapsamında genç yazılım geliştiricileri özendirmek ve bu alandaki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ilk 3 sırayı kazananları Vodafone Türkiye’de staj yapma fırsatını sunarak ödüllendirecek.

Dereceye Girenleri Vodafone Türkiye’de Staj İmkanı Bekliyor!

18 yaşını dolduran herkese açık olan yarışmada, Vodafone öncelikli olarak üniversite öğrencilerini bu heyecan verici yarışmaya davet ediyor. İlk üçe giren finalistlere Vodafone Türkiye’de staj imkanı sağlanacak. Bunun yanısıra finale kalan ilk 10 Widget’i geliştiren tüm yarışmacılara Acer dizüstü bilgisayar, kısa listeye kalan diğer 10 Widgeti geliştiren yarışmacıya ise Nokia N97 akıllı telefon hediye edilecek. Yazılım becerilerini sergilemek ve sektörel alanda kendilerini göstermek isteyen gençlerin yarışmaya kayıt olmak ve bilgi almak için 24 Mart’a kadar www.simdiseninsiran.com adresini ziyaret etmeleri ve yönergeleri izleyerek, geliştirdikleri Widget’ları yüklemeleri yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.