Hepimiz hayatımızda ilginç olduğunu düşündüğümüz fikirler buluruz. Ancak o fikirlerin değerlendirmeye değip değmediğini anlayamayız. Bazen de fikirlerimizi nasıl değerlendireceğimizi  bilemeyiz.  Bulduğumuz fikirler ve detayları kimi zaman uçuk, kimi zaman da değersiz görünür gözümüze. Peki bu fikirlerimizi değerlendirebilseydiniz ne olurdu? Hayalini muhakkak kurmuşsunuzdur ve çoğunlukla da başarının verdiği mutluluk hissini içinizde hissetmişsinizdir.

teb icat çıkar

Bazen de teknolojiyi kullanırken “keşke böyle değil de şöyle olsaydı” dediğimiz durumlar olur. Teknoloji hayatımızın her yerinde olduğu için, onunla ilgili daha fazla kolaylık olmasını bekleriz.
Örneğin bankacılık ürün ve hizmetlerini teknoloji yoluyla kullanırken karşılaştığımız küçük engelleri aşmak için aklımıza gelen yollar vardır. Bunları değerlendirmeye ne dersiniz?

Teknoloji  veya bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçe ve yaratıcı fikirleriniz mi var? Ve bu fikirlerinizi değerlendirecek bir fırsat mı arıyorsunuz? Teb İcat Çıkar artık gelenekselleşmiş yarışmasıyla fikirlerinizi değerlendirebilmeniz, hayata geçirebilmeniz için size altın değerinde bir fırsat sunuyor.

Yarışma 3 farklı kategoride yapılıyor. Bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili üniversite öğrencileri ya da  yeni mezunlar ve teb müşterileri. Bir diğeri de Teknoloji ile ilgili girişim fikirleri alanında. Ödüller ise oldukça cazip. Aslında kazanana en büyük ödül fikrinin hayata geçiyor olabilmesidir. Ancak yine de TEB birincilere 20.000 tl, ikincilere 10.000 tl, üçüncülere de 5.000 tl ödül veriyor.  Ayrıca yeni mezunlardan ilk üçe girene para ödülleri dışında Bahçeşehir Üniversitesinde MBA bursu, TEB müşterilerinden birinci olana para ödülü dışında Rolan Garros seyehati, teknolojik girişimcilerden ilk 5’e TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği sağlanacak.

Yarışmaya  http://www.icatcikar.com/# adresinden bavuru yaparak yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinize yol açın.

 


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: