İçeriğe geç

Netpoint Digital müşterileri arasına yeni markalar katıldı

Türkiye’nin önde gelen markalarına SEO hizmetleri sunan Netpoint Digital, müşterilerine Content Marketing (içerik pazarlaması), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve kullanıcı deneyimi odaklı çalışmalar yürütüyor.

 

Türkiye’nin önde gelen markalarına 18 yıldır online pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, profesyonel içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, SEO ve Dijital PR hizmetleri ile markalara dijital pazarlama hizmetleri sunuyor.

 

Netpoint Digital, internet sitesindeki ziyaretçi trafiğini artırarak kalıcı hale getirmek isteyen markaların arama motorlarındaki online görünürlüklerini üst sıralara taşıyor. Netpoint, SEO ile uyumlu doğru içerikler üreterek, internet kullanıcılarının ilgilerini çekecek düzeyde yayınlar ve sosyal medya paylaşımları ile etkili sonuçlar ortaya koyan, ölçümlenebilir işler ortaya çıkarıyor.

 

Sosyal medya hesap yönetimi hizmeti de veren Netpoint Digital, online görünürlükte önemli bir yeri olan sosyal medya çalışmaları ile yaptığı SEO çalışmalarının etkisini de artırıyor. Markaya yönelik SEO çalışmalarında site içi ve site dışı projelerinde hedef kitleye uygun site içi sayfa optimizasyonları ve site içi link inşası çalışmaları da Netpoint’in verdiği hizmetler arasında yer alıyor.

 

Netpoint Digital, müşterilerinin internet medyası ve blogger iletişimi için basın bültenleri de hazırlıyor. Hazırlana basın bültenlerini sahip oldukları kurumsalhaberler.com online basın bülteni dağıtım servisi aracılı ile PR ajansı hizmetleri sunuyor.

 

Beko, Setur, Avis, Budget, Hepfly, Bonus, Kale, Koalay gibi markalara hizmet veren Netpoint Digital’in referansları arasına son olarak Türkiye’nin lider perakende zinciri CarrefourSA da eklendi.

 

CarrefourSA’nın kurumsal marka blogu  http://nelazimsacarrefoursa.com için markanın stratejilerini belirleyen Netpoint, content marketing hizmeti başta olmak üzere tüm SEO çalışmalarını yapıyor.  Blogda yer alan içeriklerin tamamı Netpoint ekibi tarafından markanın dijital ortamdaki arama trendleri araştırılarak hedef kitlenin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanıyor.

 

Netpoint Digital, yaptığı sponsorluk çalışmaları ile dikkat çekiyor. Başta Webrazzi’nin düzenlediği konferanslar olmak üzere sektörde düzenlenen pek çok konferans ve etkinliğe sponsor olarak destek veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.