İçeriğe geç

HTC, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Liginin Telefon Tedarik Ortağı Oldu

Avrupa’nın en seçkin kulüplerinin karşılaşmalarına sahne olacak bu üç sezonluk iş ortaklığı Ocak 2013’te başlayacak.

 UEFA Cup Final: Zenit St. Petersburg v Glasgow Rangers

Mobil telefonda inovasyon ve tasarımın dünya lideri HTC, bugün imzaladığı sözleşme ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin 3 yıllık resmi telefon tedarik iş ortağı oldu.

Ocak 2013’te başlayacak olan ortaklık, HTC’yi dünyanın en seçkin iki futbol rekabetinin tam ortasına taşıyor. HTC bu ortaklık ile dünya çapında bu heyecanı daha fazla yaşamak isteyen tüm taraftarlar için yeni ve inovatif yöntemler sunmaya hazırlanıyor. Taraftarlar maçı ister stadyumdan izlesinler ister HTC telefonları ile içeriklere ulaşsınlar, kesin olan tek şey her anı paylaşacak olmaları…

Bu iş ortaklığına istinaden kısa bir açıklama yapan HTC Global CEO’su Peter Chou, “Dünya çapında büyük tutku uyandıran futbolun lider markalarından biriyle yaptığımız bu ortaklıktan dolayı heyecan duyuyoruz. Tüm taraftarlara daha zengin bir mobil deneyimle futbol heyecanı sunmak için UEFA ile yakın çalışacağız.” şeklinde konuştu.

UEFA Events SA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise “HTC’ye UEFA Şampiyonlar Ligi’ne ve UEFA Avrupa Ligi ailesine hoş geldin demekten mutluluk duyuyorum. Bu ortaklık ile UEFA ve HTC, Avrupa kulüp futbolunu dünya çapındaki izleyiciye tanıtacak ve hayranların maçlarla etkileşime girebilmeleri için yeni fırsatlar oluşturacak. HTC’nin dünya çapında takipçilerini de arttıracağına inandığımız bu projede HTC’nin destek ve sorumluluğu bizler için çok değerli.” şeklinde konuştu.

Bu ortaklık HTC’nin tüm dünyadaki tüketicilerine ulaşabilmek için müzik, hayal, tasarım ve sporda dünya liderleri ile çalışma geleneğinin de bir göstergesi.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi ile iş ortaklığının bir parçası olarak HTC ayrıca UEFA Süper Kupa Finalleri 2013 ve 2014 ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi 2013, 2014 ve 2015’in Resmi Global Akıllı Telefon Tedarik Ortağı olacak.

Ortaklık hakkında detaylı bilgiler ilerleyen günlerde açıklanacaktır. HTC hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.htc.com sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.