İçeriğe geç

Yepyeni bir bankacılık anlayışı, TEB Girişim Bankacılığı

Düşündüğünüz fikri hayata geçirmek için beklemeyin, TEB’in yepyeni bir bankacılık anlayışı olan girişim bankacılığı çatısı altındaki pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz.
teb
TEB Girişim Bankacılığı, yeni iş fikirlerini hayata geçirmeye çalışanlara için maddi kaynak sağlayan Girişim Bankacılığı paketi, TEB Girişim Evi ve TEB Kuluçka Merkezi Projesini kapsamaktadır.
Kuluçka merkezlerinde; özellikle teknogirişimciler hem projelerini gerçekleştirebilecekleri fiziki bir ortama sahip oluyorlar, hem de danışmanlık, mentörlük ve eğitim hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanıyorlar.
TEB girişim evi bünyesinde yer alan Kuluçka Merkezleri, TEB Girişim Evlerinde  verilen eğitim ve danışmanlık hizmetleri yanında; bilgisayar, yazılım, yazıcı, tarayıcı, faks, IT altyapısı gibi teknik ekipmanlar, kurumsal web sitesi kurma desteği, marka-patent-fikir hakları ile ilgili olarak danışmanlık desteği, mali müşavirlik hizmeti, müşterilerle-yatırımcıların buluşmalarını sağlamak amacı ile müşteri toplantı odaları ve network olanağı sunmaktadır. Kuluçka merkezleri yazılım ve bilişim sektörleri ağırlıklı olmak üzere bünyesinde 30 firmayı barındırabilecek kapasitededir.
TEB kuluçka merkezlerinden; henüz iş fikri aşamasında olan girişimciler, işletmesini kurma aşmasında olan ya da işletmesini kurmuş olan girişimciler yararlanabiliyor. Üstelik verilen bu hizmetler ve destekler TEB tarafından girişimcileri ve girişimcilik fikrini desteklemek amacı ile ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.