İçeriğe geç

Mobil bankacılıkta gelinen son nokta

Teknolojinin sunduğu yeniliklere hergün bir yenisi eklenmekte. Müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamak için teknolojiyi yakından takip eden TEB heran heryerde hızlı ve kolay bankacılık uygulaması olan CEPTETEB’i yeniledi. iPhone ve andoroid işletim sisteminde mevcut olan CEPTETEB, şimdi iPad uygulamaları arasına girdi.

Güvenli, hızlı ve kolay kullanımı olan TEB Mobil Bankacılık uygulaması CEPTETEB ile kredi kartı borcu ödeme, eft ve havale gibi temel bankacılık işlemlerinin rahatlıkla yapılabildiği gibi nakit akışı da grafik üzerinden takip edilebilmekte. Finansal Durum ile varlık ve borç bilgilerine anlık olarak ulaşılabilmekte, ödemeler ajanda üzerinden takip edilebilmekte. Avro ve dolar kurları da Piyasa Bilgileri menüsünden öğrenilmekte.

Kredi ödemeleri ve mevduat getirileri için de hesaplama araçlarının kullanılabildği CEPTETEB’in en önemli özelliklerinden biri de QR Kod ile ATM’lerden kartsız para çekme imkanı sağlaması. Ayrıca uygulamaya yeni eklenen bir özellik de güvenliği sağlarken aynı zamanda kolaylık da sağlamak adına eklenen şifre çizme özelliği.

Kullanımı kolay vehızlı olan CEPTETEB ile bankacılık işlemleri heran heryerden yapılabilmekte. Üstelik sürekli yenilenen özellikleri sayesinde kullanıcılarına çok ciddi kolaylık sağlamakta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.