İçeriğe geç

LG ile “Gerçek Oyun Deneyimi” başlıyor!

LG Electronics’in Facebook sayfasını beğenen (facebook.com/LGTurkiye) oyun tutkunları, yarışmaya katılma şansı elde edecek. Araba yarışında birinci ve ikinci ayların sonunda birinci gelen oyunseverler, 32LM611S 3D TV ileödüllendirilecek. İkinci olan yarışmacılar LG HB1100RE Blu-Ray ev sinema sistemi, üçüncü gelen yarışmacılar da LG scanner mouse almaya hak kazanacak. Yarışma kapsamında oyun tutkunları ayrıca her hafta yapılacak futbol turnuvalarında LG DVD Player kazanma şansı da elde edecek.

LG ile "Gerçek Oyun Deneyimi" başlıyor!
Oyun meraklılarına benzersiz bir deneyim sunan LG Cinema 3D Smart TV’ler mükemmel 3D görüntünün yanı sıra Dual Play fonksiyonuna da sahip. Dual Play sayesinde kullanıcılar iki kişilik oyunları ekran bölünmeden tam ekranda oynayabiliyor. Ekran bölünmeleri söz konusu olmadığı için oyunlar çok daha heyecanlı bir hale geliyor. LG Dual Play fonksiyonu iki ayrı görüntüyü iki farklı gözlük ile aynı ekran üzerinden kullanıcıya iletebiliyor.

Tarih: 15 Mayıs – 15 Temmuz

Yer: Marmara Forum AVM, Zemin Kat-Danışma Karşısı

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye www.lg.com/tr, facebook.com/LGTurkiye ve www.lgmaksimumoyundeneyimi.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.