İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştiğinde dünyanın dört bir yanından 2000’den fazla geliştiricinin yeteneklerini sergilediği Battle Hack, 2013’teki başarısının ardından bu yıl yeniden düzenleniyor. Üstelik 100 bin dolar ödüllü Battle Hack’te mücadele eden ülkeler arasında bu yıl Türkiye de var!

battle-hack-logo

26 -27 Nisan tarihlerinde PayPal Developer Network Global Direktörü John Lunn ve PayPal Türkiye Ülke Direktörü Kıvanç Onan’ın ev sahipliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilecek etkinliğin kazananlarını San Jose’deki dünya finalinde 100 bin dolarlık büyük ödül beklerken, ikincilik ödülü PS4 oyun konsolu, üçüncülük ödülü ise akıllı FitBit bileklik olacak.

Tel Aviv, Miami, San Francisco, Toronto, Berlin, Chicago, Varşova ve Boston’la birlikte İstanbul’da düzenlenecek Battle Hack’te sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: