İçeriğe geç

Kaspersky Lab’den üniversitelilere yüzde 30 indirim

Kaspersky Lab, yeni nesil virüslerden koruyup internette güvenli gezinmeyi sağlayan Kaspersky Internet Security 2010 ürününde üniversite öğrencilerine yönelik bir kampanya başlattı. [email protected] adresine edu.tr uzantılı e-posta adresinden e-posta yollayan üniversiteliler anında  Kaspersky Internet Security 2010 için  yüzde 30 indirim hakkına  sahip olabilecek…

http://www.beyaz.net/fckdosyalari/image/resimler/kaspersky_icon_by_jvsamonte.png

Güvenlik içerik yönetim çözümleri geliştiren öncü firmalardan Moskova merkezli yazılım devi Kaspersky Lab, yeni nesil virüslere karşı geliştirilen ve Ekim’de piyasaya sunulan son ürünü Kaspersky Internet Security 2010’da bir kampanya başlattı. Üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkanı sunan kampanya, 15 Kasım 2009’da başlayıp, 31 Ocak 2010 tarihinde sona erecek.

Kampanyanın üniversite öğrencilere yönelik ve yeni geliştirdikleri Kaspersky Internet Security 2010 ürünü için olduğunu anımsatan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, kampanyadan nasıl yararlanılacağını şöyle özetliyor: “Üniversite öğrencileri yenilenen www.kaspersky.com.tr sitemize girip, kampanya banner’ine tıklayarak veya [email protected] ‘ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Kendilerine bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez indirim kodu yollanacak. Üniversite öğrencilerimiz de www.kaspersky.com.tr/satis.html sitesinden Kaspersky Internet Security 2010’u bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. ”

Göçe, gençleri bilgi güvenliği konusunda geleceğe yönelik tehditlere karşı bilgilendirmeye çok önem verdiklerini belirterek, Kaspersky Lab uzmanlarının yenileyip geliştirdiği Kaspersky Internet Security 2010 yazılımının gençlerin tüm beklentilerini karşıladığını söylüyor. Piyasaya Türkçe olarak sunulan yazılımının, internetten gelen tüm tehditlere karşı tam koruma sağladığına dikkat çeken Göçe” Sandbox (güvenli sanal ortam) ve HIPS (gelişmiş aktivite) teknolojileri kullanılarak geliştirilen yazılım, kullanıcıya güvenli ve yalıtılmış bir çalışma alanı sunuyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek sorunlara karşı geliştirilen yeni çözüm, bilinmeyen kötü amaçlı programların güvenlik derecelerini rahatlıkla belirleyip, kullanıcıyı internet korsanlarından da koruyor” diyor.

Kaspersky Internet Security 2010’un şüpheli uygulama ve web sitelerini test için yalıtılmış güvenli bir ortam sunduğunu belirten Göçe, yazılımın diğer özelliklerini şöyle özetliyor: “Yenilenmiş yazılım, diğer Kaspersky Internet Security modülleriyle entegre çalıştığı gibi, internetteki gezinti geçmişi ile tüm yazışmaları temizliyor. Kaspersky Lab’in yenilikçi çözümleri, virüs, spam ve hacker saldırılarına karşı sunduğu güvenli ortam yüzünden, dünyanın önde gelen şirketleri tarafından tercih ediliyor. Çünkü yılların birikimine sahip Kaspersky Lab uzmanları, gün geçtikçe karmaşık hale gelen kötü amaçlı yazılımlara karşı geliştirdikleri yenilikçi çözümleriyle tanınıyor. Söz konusu yeni ürün ve uygulamalar, Windows 7 ile Microsoft Servers 2008 R2 ile de uyumlu olarak çalışıyor.”

Üniversite öğrencilerinin yüzde 30 indirimli satın alabileceği Kaspersky Internet Security 2010’un Kaspersky online satış sitesindeki kampanyasız satış fiyatı 35 dolar + KDV olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.